• Check in od 14:00 do 20:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 100 Kč/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Hotel v klidné lokalitě u Brněnské přehrady

Hotel Fontána *** se nachází v klidném prostředí přímo u Brněnské přehrady. Ačkoli je všude kolem krásná příroda, do centra města se dostanete za 20 minut.

Ubytování je pro vás připraveno ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a nádherným výhledem na vodní hladinu přehrady. V některých pokojích je k dispozici také LCD TV.

V místní restauraci vás čekají bohaté snídaně, večeře výběrem z menu i odpolední občerstvení s čajem, kávou, sladkým překvapením i zmrzlinou pro děti.

Odpočiňte si v hotelovém wellness

V hotelu Fontána si svůj pobyt opravdu užijete. Čeká na vás bazén s vířivkou (7:00 - 10:00 hodin a 12:00 - 22:00 hodin) a sauny (18:00 - 20:00 hodin). Vybírat můžete z finské nebo infra sauny. Pokud si chcete svůj pobyt opravdu vychutnat, můžete za příplatek využít také jednu z nabízených masáží.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Eva J.)

Vše perfektní, maximální spokojenost.

Standard (Lenka V.)

Neprofesionální personál, místo ne zcela sympatické. V koupelně ošklivý sprchový kout loupající se omítka. Dlouhé čekání na obsluhu. Za nás veliké zklamání.

Skvělé (Ivan Kocúr K.)

Dobrý večer, prostredie sa mi páčilo. Strava a obsluha bola veľmi dobrá. Personál hodnotím pozitívne, bol ochotný a ústretový. Dva nedostatky boli vo wellnesse, kde chýbajú hodiny na stene, kvôli času strávenom vo wellnesse a presýpacie hodiny vo fínskej saune. Čo sa týka vykurovania, tak by bolo vhodné viac vyhriať izby, jedáleň a aj wellness, nakoľko bolo chladnejšie. Prostredie okolo hotela je veľmi pekné a odporúčam prechádzky okolo priehrady a športové vyžitie.