Co je krásnější než pobyt uprostřed úchvatné přírody Krušných hor? V Hotelu Zelený Dům *** se kromě polopenze těšte na odpolední kávu s výtečným borůvkovým koláčem, 10% slevu do aquaparku Agricola Jáchymov nebo na zapůjčení Nordic Walking holí.

Tipy na výlety a vyžití v okolí hotelu

Krušné hory jsou ideálním místem pro všechny milovníky aktivní dovolené. Okolí nabízí přibližně 80 kilometrů turistických tras a 70 kilometrů tras pro cyklistiku a Nordic Walking.

Přibližně 3 km od hotelu se nachází 2 naučné stezky - Božídarské rašeliniště (3,2 km) s 12 zastávkami a Blatenský příkop (12 km) s 23 zastávkami.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jiřina B.)

Vše odpovídalo nabídce, personál ochotný, milý. Strava chutná, prostě nemělo to chybu. Jezdili jsme na kole a jsou tam pěkné trasy, například rozhledna na Blatenském vrchu, pro děti Ježíškova cesta, každý si určitě vybere. Všem doporučuji.

Vynikající (Jana ?.)

Ubytování bylo bezvadné, personál příjemný a vstřícný. Vyšli nám vstříc a na poslední chvíli nám zajistili další lůžko, i když byl hotel plně obsazený.

Vynikající (Eliška L.)

Vše bylo v naprostém pořádku. Personál byl milý a ochotný. Strava chutná, velké porce a rychlé dodání na stůl.

Vynikající (Kateřina B.)

Pobyt na Božím Daru v hotelu Zelený Dům byl super, prostředí pěkné, personál ochotný. Večere servírované (na druhý den výběr ze 3 chodů), ale dostačující - polévka, hlavní chod a dezert. Okolí Božího Daru - krásná příroda, s dětmi doporučuji Ježíškovu cestu:) Příští na déle a s koly. Kateřina

Vynikající (Eva R.)

Prostředí krásné, ano, odpovídal, služby kvalitní, personál ochotný a sympatický.

Vynikající (Milena V.)

Personál ochotný, čistota na pokoji i v restauraci, jídlo výborné. Velmi pěkný interiér s květinovou výzdobou, ne umělé!

Vynikající (Petr V.)

Prostředí hotelu pěkné. Odpovídal nabídce. Pro pobyt s vnoučaty jsme dostali velký ubytovací prostor. Tři místnosti a velkou šatnu. Služby v pořádku, personál příjemný.

Vynikající (Pavla V.)

Hotel je vidět už při příjezdu do Božího Daru. Strava výtečná, snídaně i večeře bohaté. Boží Dar má krásné okolí, přírodu, klid. Škoda jen, že se druhý den počasí nevyvedlo a pršelo, takže jsme nemohli využít jízdu na kolech. Měli jsme pěkný pokoj ve 3. patře, jen byl trochu problém s nízkým stropem a velkou výškou přítele:-) Jinak bez problému. Chválím vtipnou a příjemnou obsluhu.

Vynikající (Blanka N.)

Prostředí v němž je hotel zasazen je nádherné, sám hotel působí útulně a interiér je velmi příjemný. Personál byl vynikající, příjemný a vždy vstřícný. Ubytování velmi příjemné, čisté a kuchyně vynikající, jídla dostatek, hlad jsme neměli. Okolí nabízí tolik výletů, že jsme za těch pět dní stihli jen velmi malou část. Asi se tam ještě vrátíme a budeme pokračovat v tom co jsme započali a nestihli.

Vynikající (Marie ?.)

Celý pobyt byl skvělý, ubytování a vše v Zeleném Domě bylo po všech stránkách výborné. Vybavení hotýlku, čistota, jídlo a ke všemu vynikající personál - pohoda domova. Rozhodně doporučuji a budu se ráda vracet. Velmi dobré jsou slevy z slevových portálů, takže jaro a podzim si i důchodci a rodiny s dětmi mohou dovolit. Moc děkuji - více takových pobytů