Vydejte se na dovolenou do Krušných hor a ubytujte se v Hotelu Sv. Hubert ***, který leží v centru populárního městečka Boží Dar. Na dosah tak budete mít horu Klínovec (3 km) i úchvatné Božídarské rašeliniště (1 km). Těšte se na chutnou polopenzi, ale také na bohaté možnosti výletů do přírody, za historií či do 2 km vzdáleného Německa.

O ubytování

V samotném centru oblíbeného krušnohorského městečka Boží Dar najdete Hotel Sv. Hubert ***, který je ideálním výchozím bodem na toulky během vaší dovolené. Užijte si tu turistiku či cykloturistiku za přírodními i historickými krásami. Na výlet můžete vyrazit také do Německa, které je vzdálené pouhé 2 kilometry. A lyžování? Toho si zde užijete až až, ski areál Boží Dar najdete jen 300 m od hotelu a ski areál Klínovec pak 650 m.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom z 11 útulně zařízených pokojů, které mají možnost přistýlky či dětské postýlky. Každý pokoj má pohodlnou postel, satelitní televizi, WiFi připojení a samozřejmostí je vlastní koupelna se sprchou či vanou.

Na čem si pochutnáte?

Těšte se na chutnou polopenzi, která se podává v hotelové restauraci zařízené v mysliveckém stylu - bufetové snídaně a jednochodové večeře. Dát si tu můžete také něco dobrého na oběd. Na výběr jsou různé české i mezinárodní speciality.

Hotel Sv. Hubert ***

Hotel Sv. Hubert ***

Boží Dar 22 , Boží Dar
Česká republika

Provozuje společnost:
ROZI group s.r.o. IČ: 07568568


+420 607 343 804

hubert55555@seznam.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zdarma
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,3 km
Zastávka
55 m
Sjezdovka
0,3 km
Běžkování
0,3 km

Tipy na výlet

Krušné hory

Krušné hory Tip na výlet

Krušné hory (dříve nazývané Rudohoří) tvoří souvislé horské pásmo táhnoucí se v délce přes 130km. Hřeben Krušných hor je přirozenou hranicí mezi Českem a Německem. Málokterá oblast Česka je tak romantická a tajemná. Vonící lesy lákají k procházkám a výletům pěšky i na kole. Pohraniční pohoří je lemováno turistickými stezkami a cyklotrasami. Nespočtu výletních tras dominuje 242 km dlouhá Krušnohorská magistrála, spojující Cheb až s dalekým Sněžníkem. Mezi nejznámější střediska zimních sportů patří Klínovec, Boží Dar, Jáchymov, Kovářská, Kraslice, Pernink, Abertamy, Cínovec a mnoho dalších.

Při návštěvě Krušných hor byste neměli vynechat Božídarské rašeliniště, přírodní park Přebuz, Novodomské rašeliniště či daleké výhledy z mnoha rozhleden. Nejkrásnější pohled na Krušné hory nabízí rozhledna Komáří Vížka, rozhledna na Blatenském vrchu, rozhledna na Klínovci či Bleiberg u Bublavy.

Intenzivní sopečná činnost v minulosti přinesla Krušným horám bohatý výskyt kovových rud a léčivých pramenů, které daly vzniknout lázeňským střediskům v Jáchymově, Klášterci nad Ohří či Teplicích. Pozůstatky těžby naleznete v horách dodnes – navštívit můžete například Vlčí a ledové jámy, štolu sv. Martin v Krupce, štolu Lehnschafter v Mikulově či okolí dolu Svornost v Jáchymově.

Více informací
Božídarské rašeliniště
Božídarské rašeliniště
Lanovka na Klínovec
Lanovka na Klínovec
Rozhledna Klínovec
Rozhledna Klínovec