Dovolená v Záhřebské župě

Proč nezkusit trochu jinou dovolenou v Chorvatsku? Záhřebská župa na severu země vás vezme na vzrušující procházku historií i přírodou. Objevte romantická městečka, ochutnejte tradiční speciality a nechte se unést uhrančivou krásou místní krajiny. Ta který pobyt v Záhřebské župě si vyberete?

Načítám nabídky...

Vašemu výběru neodpovídá žádný pobyt, zkuste upravit zadaná kritéria.

V této lokalitě aktuálně nemáme žádné nabídky. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě aktuálně nemáme žádné nabídky. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Záhřebská župa se nachází na severu země, kde obklopuje hlavní město Zábřeh. Tento nevelký region ukrývá mnohé historické a kulturní perly. Nechybí však ani svěží příroda, která láká k nerušenému odpočinku. Možností zábavy tu budete mít nespočet – objevujte památky, vyrazte do krajiny na kole nebo relaxujte u jezera.

Objevte skrytá tajemství při pobytu v Záhřebské župě

Záhřebská župa se rozprostírá v objetí zelených kopců a okouzlujících jezer. Nádherné přírodní scenérie lákají k aktivnímu odpočinku v podobě pěších túr či cyklistických výletů, během kterých objevíte tajemství této krásné oblasti. Toužíte-li po troše odpočinku u vody, vydejte se k jezeru Jarun, které vás nadchne čistou vodou a pohodovou atmosférou. Vyzkoušíte si tu také vodní sporty a pokud vydržíte až do večera, čeká na vás nádherný západ slunce.

Příležitostí k výletům budete mít v této oblasti nespočet. Jedním z nezapomenutelných zážitků je návštěva hradu Medvedgrad, jehož zdi ukrývají fascinující příběhy minulosti. Z vrcholku se navíc před vámi otevřou panoramatické výhledy na okolní krajinu. Za poznáním se můžete vydat také do malebných městeček, jako je Samobor nebo Velika Gorica, které vás zvou na procházky typickými úzkými uličkami.