Wellness pobyty ve Štýrsku

Kde jinde si užít báječný relax než v zeleném srdci Rakouska? Region Štýrska vás přivítá nádhernou přírodou, fantastickými sjezdovkami, historickými městy a prosluněnými vinicemi. Sáhněte po wellness pobytu ve Štýrsku a dopřejte si odpočinek, jaký si zasloužíte.

Načítám nabídky...


Zeleň, kam se podíváte. Dovolená v rakouském Štýrsku vykouzlí úsměv na tváří každému milovníku přírody. Majestátní vrcholy, zapadlá údolí střídají historická města a prosluněné vinice. Při putování po Dachsteinu, Tauplitzu nebo Nízkých Taurách se budete kochat nepřekonatelnými výhledy, průzračnými ledovcovými jezery i voňavými loukami. Wellness přímo na hotelu poté dovede váš pobyt ve Štýrsku k dokonalosti.

Wellness pobyty ve Štýrsku – relax v zeleném srdci Rakouska

Stejně jako celé Rakousko, nabízí jeho největší spolková země Štýrsko skvělou příležitosti k aktivní dovolené se vším všudy. Přírodní krásy, komfortní ubytování, turistické a cykloturistické trasy a samozřejmě parádní sjezdovky – to vše činí ze Štýrska jednu z nejvyhledávanějších destinací v zemi. Navíc díky historickým městům, jako je Graz, nebudete ochuzeni ani o kulturní život. Celý region tak slibuje opravdu rozmanité zážitky.

V zimě se sem vydejte za zimními radovánkami, najdete tu totiž hned několik vyhlášených lyžařských středisek. Na zasněžených svazích můžete dovádět třeba v Tauplitzu, Hochkaru, Semmeringu nebo Loseru. Všude vás čeká prvotřídní servis, perfektní podmínky a samozřejmě úžasné výhledy na bílé alpské vrcholky a ojíněné lesy.

Ať už se budete věnovat jakékoliv aktivitě, nezapomeňte si poté po zásluze odpočinout. Vybírejte mezi hotely, které nabízejí vlastní wellness zónu, ve které na vás čeká vířivka, sauna nebo krytý bazén. Relaxovat tu můžete kdykoliv během roku, a to vždy s chutnou polopenzí a dalšími službami na jedničku. Mrkněte také na osobně ověřené pobyty, které jsme vyzkoušeli za vás a jejichž balíčky doporučujeme my i naši zákazníci.