Wellness pobyty ve Františkových Lázních

Kam jinam vyrazit za relaxem a pohodou než do lázeňského trojúhelníků? Nejmenší z tří západočeských lázeňských měst, Františkovy Lázně, vás uchvátí svou klidnou atmosférou a špičkovými službami. Vyrazte na wellness pobyt do Františkových Lázní a od rána do večera nemějte na práci nic než odpočinek.

Načítám nabídky...


Františkovy Lázně patří do západočeského lázeňského trojúhelníku, a ačkoliv jsou nejmenší, mají rozhodně co nabídnout. Malé lázeňské městečko vás nadchne svou poklidnou atmosférou, spoustou zeleně v centru i okolí a nespočtem útulných kaváren. Vyrazíte-li do Františkových Lázní na wellness pobyt, užijete si profesionální služby a dopřejete si léčbu díky termálním pramenům, které zde vyvěrají.

Za relaxem do lázní, které posvětil sám císař

Františkovy lázně okouzlily i císaře Františka Josefa I., který nařídil jejich založení a po kterém hrdě nesou své jméno. Lázeňské pobyty jsou zde oblíbené kvůli léčivým termálním pramenům, které vám pomohou se spoustou zdravotních neduh, především s nemoci pohybového aparátů, srdce a cév nebo gynekologickými obtížemi. Za relaxem se sem však můžete i vydat i tehdy, chcete-li nechat svou mysl odpočinout od běžných starostí. V nabídce najdete hotely propojené s lázněmi, penziony s masážemi nebo procedurami všeho druhu.

Františkovy Lázně ale nejsou jen wellness pobyty, užijete si tu i spoustu jiné zábavy. Nezapomenutelným zážitkem je i procházka po kolonádě, kterou lemují parky, lázeňské domy a altánky s prameny. Ve městě také bují zeleň a kvetou parky, kterými se můžete procházet. V jednom takovém parku stojí i slavná soška malého Františka, který vám přinese štěstí.

Vydat se zde můžete i za historií, najdete tu hned několik pomníků, pravoslavný chrám sv. Olgy a nespočet skvostných budov, jako je Společenský dům, Císařské lázně nebo pavilon Luisina pramene. Děti potěší výlet mikrovláčkem k rybníku Amerika, kde se lze vykoupat nebo si půjčit lodičku. Čeká tu na vás ale i lesopark a minizoo. Před tím než vyrazíte zpět po červené stezce do lázní, nezapomeňte si dát něco dobrého v jednom ze stánků s občerstvením.