Wellness pobyty v Jizerských horách

Jizerské hory potěší nejednoho milovníka příroda. Horské louky, výhledy na zvlněnou krajinu, rašeliniště i moderní rozhledny – to vše, vás čeká, vydáte-li se na wellness pobyt do Jizerských hor. Odpočinek v hotelové wellness zóně můžete proložit turistikou nebo cyklistikou v netknuté přírodě.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v resortu Uko jsme si užili. Pokoj Deluxe měl pohodlnou postel, na které se nám krásně spalo. Užili jsme si výbornou polopenzi, relaxovali při józe a ve wellness s bazénem, vířivkou a saunami. Veškerý personál byl vřelý a ochotný. Líbily se mi různé drobnosti jako vstup do domu bez bot, společná kuchyňka a venkovní hmyzí hotely. Z Bedřichova je to jen kousek na Ještěd, do lyžařských středisek a do Liberce.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Úžasný a jedinečný hotel. Opravdu se nachází na samotě uprostřed lesa, kde vás nic neruší. Má krásné, velké, nové wellness a v blízkém okolí najdete nejrůznější jezírka a vodopády. Rád se sem ještě někdy podívám.”

Tomáš Čmelík
Tomáš Čmelík
Spolumajitel Travelkingu


Na úplném severu Čech, v pravém výběžku, se rozprostírá CHKO Jizerské hory. Oblast je známá především díky ikonickému televiznímu vysílači Ještěd, který se vypíná nad Liberecem. Po celý rok tu na vás však čeká mnohem více zábavných aktivit než pouze výšlap k Ještědu. Na své si přijdou jak milovníci sportovního vyžití a aktivních dovolených, tak ti, kteří si chtějí odpočinout a načerpat nové síly třeba ve vířivce či sauně.

Za kvalitním odpočinkem do hornaté krajiny, kterou hlídá majestátní Ještěd

V Jizerských horách prožijete výjimečné okamžiky v srdci ryzí přírody. Celé dny můžete trávit na nohách nebo na kole a objevovat horská zákoutí. V zimě zase nedáte dopustit na parádní sjezdovky s prvotřídním servisem. Pokud sáhnete po wellness pobytu v Jizerských horách, budete mít kde dobít baterky po celodenním dovádění na kopcích.

Wellness pobyty v Jizerských horách vám poskytnout vše, co potřebujete k dokonalému odpočinku. Relaxovat můžete v hotelu s bazénem, nebo se soukromou vířivkou či finskou saunou. Na výběr máte i z pobytů s masážemi, které dovedou váš relax do vyšší úrovně. Samozřejmostí je také dobré jídlo, stravovat se můžete polopenzí nebo rovnou plnou penzí, abyste si váš vysněný pobyt užili bez starostí.

A kam vyrazit na výlet? Až si prohlédnete nejznámější lákadla jako Ještěd nebo Liberec, můžete se vydat i k něm méně známým, ale nikoliv méně krásným cílům. Podívat se můžete třeba do města Frýdlant se stejnojmenným zámkem, do Lázní Libverda s chrámem Navštívení Panny Marie nebo na rozhlednu Smrk, stojícím na nejvyšším vrchu Jizerských hor. Dále tu objevíte také mnoho vodopádů, muzeí, vodních nádrží a desítky kilometrů cyklostezek.