Wellness pobyty v Krušných horách

Vyrazte na wellness pobyt do Krušných hor a užijte si příjemné chvíle v přírodě. V bývalém Rudohoří vás přivítají hluboké lesy, rašeliniště a nespočet turistických cílů. V zimě sem můžete zamířit za sněhovými radovánkami a po celodenním dovádění na kopci si odpočinout ve vířivce nebo sauně.

Načítám nabídky...


Region Krušných hor je ideálním místem pro trávení letní i zimní dovolené. Zamířit sem můžete s celou rodinou a užívat si společných chvílí na čerstvém vzduchu. V zimě i v létě jistě oceníte i trochu relaxu, dobít baterky můžete při wellness pobytu v Krušných horách. Čekat tu na vás budou hřejivé bublinky ve vířivce nebo rozžhavené kameny v sauně.

Utečte od krušné nálady za idylkou do Krušných horách

Nudit se v Krušných horách rozhodně nebudete. Pohraniční oblast je protkána turistickými stezkami a cyklotrasami, které vedou skrze nejzajímavější turistické cíle a památky. V létě se tu můžete věnovat výšlapům na kopce, odkud se vám naskytnou překrásné výhledy na zelenou krajinu. Největší výzvou je nejvyšší hora Klínovec (1 244 m n. m.). V zimě se zase na kopcích můžete prohánět na lyžích, na snowboardu anebo vyzkoušet místní běžkařské tratě.

Po času stráveném na horských stezkách určitě oceníte příležitost k opravdovému odpočinku. Sáhněte proto po wellness pobytech v Krušných horách a nechte mysl i tělo relaxovat třeba v hotelu s bazénem. Toužíte-li po ozdravném pobytu, vyrazte na lázeňský pobyt do Jáchymova, Teplic nebo Klášterec nad Ohří. V těchto romantických městech si můžete dopřát i masáže či různorodé procedury, které vám dobíjí energii a pomohou s nejrůznějšími zdravotními problémy.

A co na dovolené v Krušných horách podniknout, abyste poznali i něco nového? Východočeské pohoří bylo dříve významnou těžařskou oblastí, proto tu dnes můžete navštívit dochované štoly, jako například Vlčí a ledové jámy, štolu sv. Martin nebo štolu Lehnschafter v Mikulově. Za návštěvu stojí také přírodní zajímavosti Krušnohorska, nevynechejte Božídarské rašeliniště, přírodní park Přebuz, rozhledna na Blatenském vrchu nebo vrchol Plešivec.