Wellness pobyty v Adršpachu

Toužíte po trochu netradiční dovolené? Vyrazte si do Adršpašsko-teplických skal a prozkoumejte skalní město, které patří k největším a nejpozoruhodnějším v celé Evropě. Výlety do přírody můžete propojit s relaxem ve vířivce nebo sauně a dopřát si tak přesně to, co si vaše tělo i mysl žádá. Vyberte si z našich wellness pobytů v Adršpachu a vyrazte vstříc odpočinku i poznávání.

Načítám nabídky...


Adršpach se ukrývá na východě republiky v Broumovském výběžku a láká turisty z dalekého okolí na unikátní skalní město. Chcete-li na dovolené objevit něco zajímavého, a přitom strávit chvíle na čerstvém vzduchu, pak je pro vás tato lokalita tou správnou volbou. Pokud si z naší nabídky vyberete parádní wellness pobyt v Adršpachu, budete si moct po bloudění ve skalách odpočinout v soukromé vířivce nebo sauně a uvolnit namáhané svaly.

Wellness pobyty v Adršpachu – odpočinek ve stínu skal

Široko daleko byste nenašli krásnější místo k odpočinku než Adršpach a okolí. Dopřejte si wellness s procedurami, masážemi i vířivkou či saunou po celý rok. Díky turistickým cílům v okolí si zde užijete perfektně vyváženou dovolenou se vším všudy. Jakým způsobem zkombinujete aktivity v okolí a lenošení v hotelové wellness zóně, záleží již čistě na vašich potřebách. Pokud si vyberete neomezené wellness, nemusíte z hotelu vystrčit paty.

Ve skalách na vás čeká spoustu zajímavých zákoutí. Adršpach fascinuje poutníky již od 18. století a zcela jistě nadchne i vás. Potkáte tu známé skalní podobizny jako Milence, Starostu a Starostovou, Homoli cukru nebo Džbán. Procházky skalním městem budou bavit i vaše děti, kteří mohou hádat, jak která skála vypadá.

Vyrazit si můžete také na skalní jezírko, které je poměrně vysoko položené, a tak sem musíte dobrodružnou stezkou po žebříku. Snadnější přístup budete mít k azurovému jezírku. Z dalších atraktivních výletních cílů stojí za zmínku zřícenina Adršpašského hradu nebo nádherný Adršpašský vodopád.