Wellness pobyty v Harrachově

Kde jinde si dopřát lepší relax než v samotném srdci Krkonoš? Vydejte se na wellness pobyt do Harrachova a užívejte si neomezené hýčkání i krásy okolní přírody. Dokonalou dovolenou si tu užijete od jara do zimy, po celý rok se můžete těšit na spoustu příležitostí ke společné zábavě.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Polské Krkonoše jsem navštívil poprvé a věřím, že ne naposledy. Pobyt v Hotelu Biathlon Jakuszyce *** byl trefou do černého. V útulném pokoji v horském stylu i moderním wellness se saunami a vířivkou jsme si skvěle odpočinuli a další energii jsme načerpali během vynikající polopenze. Okolí hotelu je plné přírodních i kulturních památek, které stojí za vidění. Doporučuji kostel ve městě Karpacz i Divoký vodopád.”

Martin Dittert
Martin Dittert
Obchodní tým


Oblíbené letovisko Harrachov vás do našich nejvyšších hor bude lákat po celý rok. Rozprostírá se v západních části Krkonoš, nedaleko hranic s Polskem. Díky skvělé poloze v srdci horské krajiny nabízí spoustu příležitostí ke sportovnímu vyžití i k odpočinku v obklopení přírody. Radost vám udělá i široká nabídka ubytování a wellness pobytů, ze kterých si vyberou i ti náročnější.

Pohodová dovolená v nitru Krkonošského národního parku

Vyrazíte-li na zimní dovolenou do Harrachova, nešlápnete vedle. Horské středisko v Harrachově je vyhlášené po celé republice a těžko byste hledali lepší místo pro zimní radovánky. Jistota sněhové pokrývky, parádní sjezdovky i špičkové služby dělají z Harrachova ráj pro všechny lyžaře i snowboardisty. Ski areál Harrachov vám zajistí výborné podmínky k nezapomenutelným dnům na sjezdovce. V létě si zase užijete turistiku, náročné výšlapy do hor i klidné procházky v tichu přírody.

Až vás Krkonoše unaví, využijte wellness pobyty v Harrachově k odpočinku. Uvolnit ztuhlé svaly a neklidnou mysl můžete vevířivce, v sauně nebo třeba v bazénu. Chcete-li si dopřát opravdu snové hýčkání, vyberte si hotel s masážemi nebo procedurami a vložte se do rukou profesionálů.

A na co se můžete v Harrachově těšit? Jeho okolí je doslova nabité turistickými lákadly, určitě se tak nebudete nudit. Mezi nejoblíbenější přírodní cíle patří Čertova hora, na kterou vede čtyřsedačková lanovka po celý rok. Očaruje vás také desetimetrový Mumlavský vodopád. Z historických míst se vyplatí navštívit jednu z nejstarších českých skláren, Sklárnu Novosad, která byla založená na počátku 18. století. Užijete si také prohlídku Hornického muzea se štolou. Patříte-li mezi ty, kteří rádi vyhledávají adrenalin, potěší vás místní bobová dráha.