Wellness pobyty v Poděbradech

Největší středočeské lázně vás rády přivítají s otevřenou náručí. Vyberte si z wellness pobytů v Poděbradech a užijte si příjemné chvíle klidu a pohody. Vydejte se sem za léčivými prameny, bohatým kulturním životem i za útulnými kavárnami a vězte, že si odvezete pořádnou nálož zážitků a úsměv na tváři.

Načítám nabídky...

Vašemu výběru neodpovídá žádný pobyt, zkuste upravit zadaná kritéria.Lázeňské pobyty v Poděbradech si užijete se vším všudy. Nejen že budete mít přístup k neomezenému wellness, léčivým procedurám a minerálním pramenům, ale zároveň získáte i spoustu možností k trávení volného času. Klidná atmosféra poděbradské kolonády vás naprosto pohltí. Potěší vás i nespočet kaváren a cukráren, ve kterých můžete pomalu ukusovat křupavé lázeňské oplatky s výhledem na rozkvetlé parky a usměvavé tváře lázeňských hostů.

K návštěvě Poděbrad láká nejen špičkové wellness

Do Poděbrad můžete vyrazit, pokud vás trápí zdravotní neduhy, ale i pokud hledáte ideální místo k odpočinku. Již od roku 1908 se zde léčí nemoci srdce, cukrovka nebo problémy s pohybovým ústrojím. Dopřávat si tu můžete léčivé prameny na kolonádě, například Trnkův, Žižkův nebo Riegrův pramen či pramen Hohenlohe. Ubytovat se můžete v jednom z hotelů propojených s lázněmi, kde vám nabídnout také procedury v podobě zábalů či koupelí. Těšit se můžete i na profesionální masáže.

Lázně ale nejsou to jediné, co vám mohou Poděbrady předat. V létě si tu můžete užít koupání u jezera nebo vyrazit na vyhlídkovou plavbu po Labi. Z lodě uvidíte i na poděbradský zámek, který byste při své návštěvě rozhodně neměli vynechat. Ve stálé expozici se tu dozvíte zajímavosti ze života Jiřího z Poděbrad.

Dovolenou v Poděbradech si užijete i s dětmi. Vaše ratolesti si mohou vyhrát u dětského orloje, který zpívá, hraje a pohybuje se. Bavit je budou i další kulturní akce, hotelové bazény nebo sladké dobroty v cukrárnách. V nabídce pobytů navíc narazíte i na takové, které zahrnují pobytové balíčky s dětmi zdarma, a můžete tak ušetřit nemalou částku.