Wellness pobyty v Poděbradech

Největší středočeské lázně vás rády přivítají s otevřenou náručí. Vyberte si z wellness pobytů v Poděbradech a užijte si příjemné chvíle klidu a pohody. Vydejte se sem za léčivými prameny, bohatým kulturním životem i za útulnými kavárnami a vězte, že si odvezete pořádnou nálož zážitků a úsměv na tváři.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt si užila celá naše rodina. Malé Bielice jsou místem, kde můžete zrelaxovat nejen tělo, ale i mysl. Pokud nevyhledáváte luxus, ale spíše klid, příjemné prostředí a velmi milý personál, jistě si tento hotel zamilujete. Velký benefit vidím v tom, že je wellness centrum přístupné po celou dobu pobytu, od rána do večera, a to i v den odjezdu. Z výletů určitě doporučuji navštívit město Bojnice. Okouzlí vás množstvím historických památek. Mimo zámku je zde i spousta jiných turistických atrakcí, vynikajících kaváren a restaurací.”

Lenka Homolová
Lenka Homolová
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Crvena Luka Resort se nachází mimo město a patří k ní pláž s bílým jemným pískem. Hezčí pláž v Chorvatsku opravdu nenajdete. Pokoje jsou prostorné a nabízejí komfortní ubytování. Bufetová polopenze je plná dobrot a nadchne každého milovníka středomořské kuchyně. Odpočívat můžete i v moderním wellness s vnitřním vyhřívaným bazénem a dvěma saunami. Dokonalé zázemí tu najdou rodiny s dětmi – je tu hned několik hřišť, parádní herna a animační programy. V okolí je spousta přírodních i kulturních krás od Vranského jezera přes historické město Zadar po pohoří Velebit.”

Markéta Hedbábná
Markéta Hedbábná
Marketingový tým


Lázeňské pobyty v Poděbradech si užijete se vším všudy. Nejen že budete mít přístup k neomezenému wellness, léčivým procedurám a minerálním pramenům, ale zároveň získáte i spoustu možností k trávení volného času. Klidná atmosféra poděbradské kolonády vás naprosto pohltí. Potěší vás i nespočet kaváren a cukráren, ve kterých můžete pomalu ukusovat křupavé lázeňské oplatky s výhledem na rozkvetlé parky a usměvavé tváře lázeňských hostů.

K návštěvě Poděbrad láká nejen špičkové wellness

Do Poděbrad můžete vyrazit, pokud vás trápí zdravotní neduhy, ale i pokud hledáte ideální místo k odpočinku. Již od roku 1908 se zde léčí nemoci srdce, cukrovka nebo problémy s pohybovým ústrojím. Dopřávat si tu můžete léčivé prameny na kolonádě, například Trnkův, Žižkův nebo Riegrův pramen či pramen Hohenlohe. Ubytovat se můžete v jednom z hotelů propojených s lázněmi, kde vám nabídnout také procedury v podobě zábalů či koupelí. Těšit se můžete i na profesionální masáže.

Lázně ale nejsou to jediné, co vám mohou Poděbrady předat. V létě si tu můžete užít koupání u jezera nebo vyrazit na vyhlídkovou plavbu po Labi. Z lodě uvidíte i na poděbradský zámek, který byste při své návštěvě rozhodně neměli vynechat. Ve stálé expozici se tu dozvíte zajímavosti ze života Jiřího z Poděbrad.

Dovolenou v Poděbradech si užijete i s dětmi. Vaše ratolesti si mohou vyhrát u dětského orloje, který zpívá, hraje a pohybuje se. Bavit je budou i další kulturní akce, hotelové bazény nebo sladké dobroty v cukrárnách. V nabídce pobytů navíc narazíte i na takové, které zahrnují pobytové balíčky s dětmi zdarma, a můžete tak ušetřit nemalou částku.