Wellness pobyty v Lenti

Pobyt v Lenti vás doslova nabije energií! Upevněte své zdraví do vyhlášených termálních lázních v Maďarsku a vyzkoušejte tu Energetický park sv. Juraje s blahodárnými účinky na zdraví těla i mysli. Vyberte si wellness pobyt v Lenti a užijte si nezapomenutelné chvilky odpočinku.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt si užila celá naše rodina. Malé Bielice jsou místem, kde můžete zrelaxovat nejen tělo, ale i mysl. Pokud nevyhledáváte luxus, ale spíše klid, příjemné prostředí a velmi milý personál, jistě si tento hotel zamilujete. Velký benefit vidím v tom, že je wellness centrum přístupné po celou dobu pobytu, od rána do večera, a to i v den odjezdu. Z výletů určitě doporučuji navštívit město Bojnice. Okouzlí vás množstvím historických památek. Mimo zámku je zde i spousta jiných turistických atrakcí, vynikajících kaváren a restaurací.”

Lenka Homolová
Lenka Homolová
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Crvena Luka Resort se nachází mimo město a patří k ní pláž s bílým jemným pískem. Hezčí pláž v Chorvatsku opravdu nenajdete. Pokoje jsou prostorné a nabízejí komfortní ubytování. Bufetová polopenze je plná dobrot a nadchne každého milovníka středomořské kuchyně. Odpočívat můžete i v moderním wellness s vnitřním vyhřívaným bazénem a dvěma saunami. Dokonalé zázemí tu najdou rodiny s dětmi – je tu hned několik hřišť, parádní herna a animační programy. V okolí je spousta přírodních i kulturních krás od Vranského jezera přes historické město Zadar po pohoří Velebit.”

Markéta Hedbábná
Markéta Hedbábná
Marketingový tým


Maďarské jihozápadní město Lenti láká návštěvníky na termální lázně a prvotřídní wellness služby. Vydejte se sem za odpočinkem, kdykoliv budete chtít nechat starosti za hlavou. Léčivá voda s obsahem hydrogenuhličitanu sodíku, která v těchto místech vyvěrá, vám navíc uleví od problémů s páteří, klouby a pohybový aparát. Termální bazény vám však přijdou vhod, i když potřebujete pouze zklidnit mysl. Vyberte si **wellness pobyt v Lenti***, relaxujte a bavte se.

Proč si vybrat wellness pobyt v Lenti?

Na co se v lázních Lenti můžete těšit? Termálními prameny je tu napuštěno 5 vnitřních a 5 venkovních [bazénů]. Areál je tak přístupný celoročně a v jakémkoliv počasí. To ale není ani zdaleka vše. Nejen že si tu báječně odpočinete, ale zároveň si užijete spoustu legrace. Na děti i dospělé tu čekají skluzavky, tobogány a další vodní atrakce. Zážitkem pro vás bude také Energetický park sv. Jiřího, kde byly vytyčeny energetické dráhy, jež blahodárně působí na zdraví.

Abyste si dovolenou opravdu užili naplno, vybírejte z hotelů propojených s lázněmi. Ať to do wellness zóny a termálních bazénů nemáte daleko. Chcete-li si být jistí kvalitou služeb, vyrazte na jeden z osobně ověřených pobytů, který jsme otestovali za vás a kam se návštěvníci rádi vracejí. K dobré dovolené patří i dobré jídlo, a tak neváhejte zvolit si pobyt s polopenzí nebo plnou penzí.

Jihozápadní Maďarsko skýtá spoustu lokalit, kam můžete vyrazit na výlet. Za každou cenu byste se měli projet úzkokolejkou, která v Lenti vyjíždí na cestu dlouhou 32 kilometrů. Vlak projíždí hustými lesy Zajda a podél turistických i cyklistických stezek. Fanoušci historie si na své přijdou dokonce přímo ve městě. Mohou totiž vyšplhat na kopec, kde se tyčí starodávný hrad Lenti.