Wellness pobyty v Lenti

Pobyt v Lenti vás doslova nabije energií! Upevněte své zdraví do vyhlášených termálních lázních v Maďarsku a vyzkoušejte tu Energetický park sv. Juraje s blahodárnými účinky na zdraví těla i mysli. Vyberte si wellness pobyt v Lenti a užijte si nezapomenutelné chvilky odpočinku.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Lázeňský pobyt v Hotelu Dvořák byl naprosto skvělý. Personál hotelu je velice milý, ochotný a ve všem nám vyšel vstříc. Ubytovány jsme byly v prostorném pokoji s balkónem, který měl výhled na centrum. Využily jsme wellness s bazénem a saunami, dopřály si několik procedur v balneo centru i thajskou masáž - vše bylo parádní. Vynikající byla také polopenze s bohatým výběrem ze zdravých pokrmů. Hotel je přímo v centru Karlových Varů, a tak jsme každý den vyrazily na procházku po kolonádách a ochutnávaly místní prameny.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Musím uznat, že renovace Hotelu Fagus prospěla a udělala z něj opravdu moderní zařízení. Ubytování mě potěšilo pěkným pokojem, lesním prostředím a velice ochotným personálem. Ideální program na večer pak nabízí wellness centrum, kde si parádně odpočinete. V dojezdové vzdálenosti leží město Šoproň, jehož centrum nabízí mnoho památek, muzeí i butiků. Dokonce si můžete zaplatit jízdu vláčkem kolem historického jádra města.”

Tamas Tutkovics
Tamas Tutkovics
Obchodní tým


Maďarské jihozápadní město Lenti láká návštěvníky na termální lázně a prvotřídní wellness služby. Vydejte se sem za odpočinkem, kdykoliv budete chtít nechat starosti za hlavou. Léčivá voda s obsahem hydrogenuhličitanu sodíku, která v těchto místech vyvěrá, vám navíc uleví od problémů s páteří, klouby a pohybový aparát. Termální bazény vám však přijdou vhod, i když potřebujete pouze zklidnit mysl. Vyberte si **wellness pobyt v Lenti***, relaxujte a bavte se.

Proč si vybrat wellness pobyt v Lenti?

Na co se v lázních Lenti můžete těšit? Termálními prameny je tu napuštěno 5 vnitřních a 5 venkovních [bazénů]. Areál je tak přístupný celoročně a v jakémkoliv počasí. To ale není ani zdaleka vše. Nejen že si tu báječně odpočinete, ale zároveň si užijete spoustu legrace. Na děti i dospělé tu čekají skluzavky, tobogány a další vodní atrakce. Zážitkem pro vás bude také Energetický park sv. Jiřího, kde byly vytyčeny energetické dráhy, jež blahodárně působí na zdraví.

Abyste si dovolenou opravdu užili naplno, vybírejte z hotelů propojených s lázněmi. Ať to do wellness zóny a termálních bazénů nemáte daleko. Chcete-li si být jistí kvalitou služeb, vyrazte na jeden z osobně ověřených pobytů, který jsme otestovali za vás a kam se návštěvníci rádi vracejí. K dobré dovolené patří i dobré jídlo, a tak neváhejte zvolit si pobyt s polopenzí nebo plnou penzí.

Jihozápadní Maďarsko skýtá spoustu lokalit, kam můžete vyrazit na výlet. Za každou cenu byste se měli projet úzkokolejkou, která v Lenti vyjíždí na cestu dlouhou 32 kilometrů. Vlak projíždí hustými lesy Zajda a podél turistických i cyklistických stezek. Fanoušci historie si na své přijdou dokonce přímo ve městě. Mohou totiž vyšplhat na kopec, kde se tyčí starodávný hrad Lenti.