Wellness pobyty v Lenti

Pobyt v Lenti vás doslova nabije energií! Upevněte své zdraví do vyhlášených termálních lázních v Maďarsku a vyzkoušejte tu Energetický park sv. Juraje s blahodárnými účinky na zdraví těla i mysli. Vyberte si wellness pobyt v Lenti a užijte si nezapomenutelné chvilky odpočinku.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Okamžitě mě nadchlo prostředí hotelu, který se nachází v klidné části lesoparku. Hotel je jako dělaný pro rodiny s dětmi. Dostatečně se tu mohou vyřádit na různých místech – ve wellness, dětském koutku, v herně a na venkovním hřišti s prolézačkami a obří šachovnicí. A zabaví se zde i dospělí. Užili jsme si relaxaci ve wellness, společné chvilky v herně a s radostí jsme navštívili také bar s výbornými míchanými nápoji. V okolí hotelu je dostatek naučných stezek, kde lze vypotit výbornou a bohatou hotelovou stravu. Sem se ještě rozhodně vrátíme.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Gotthard Therme Hotel & Conference je úžasný! Musím pochválit čisté prostředí a bohatou polopenzi, s rodinou jsme ocenili neomezenou konzumaci nealkoholických nápojů. S hotelem je přímo propojené St. Gotthard Spa & Wellness – stačí se převléknout do plavek a županu a za pár minut si můžete užívat vodní skluzavky, hydromasážní vířivky, bazény, sauny a další atrakce. Skvělá je i lokalita, s výbornou dostupností do Rakouska a národního parku Őrség. Pokud nechcete trávit čas jen ve wellness, domluvte si výlet s průvodcem nebo vyjeďte na kole. ”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým


Maďarské jihozápadní město Lenti láká návštěvníky na termální lázně a prvotřídní wellness služby. Vydejte se sem za odpočinkem, kdykoliv budete chtít nechat starosti za hlavou. Léčivá voda s obsahem hydrogenuhličitanu sodíku, která v těchto místech vyvěrá, vám navíc uleví od problémů s páteří, klouby a pohybový aparát. Termální bazény vám však přijdou vhod, i když potřebujete pouze zklidnit mysl. Vyberte si **wellness pobyt v Lenti***, relaxujte a bavte se.

Proč si vybrat wellness pobyt v Lenti?

Na co se v lázních Lenti můžete těšit? Termálními prameny je tu napuštěno 5 vnitřních a 5 venkovních [bazénů]. Areál je tak přístupný celoročně a v jakémkoliv počasí. To ale není ani zdaleka vše. Nejen že si tu báječně odpočinete, ale zároveň si užijete spoustu legrace. Na děti i dospělé tu čekají skluzavky, tobogány a další vodní atrakce. Zážitkem pro vás bude také Energetický park sv. Jiřího, kde byly vytyčeny energetické dráhy, jež blahodárně působí na zdraví.

Abyste si dovolenou opravdu užili naplno, vybírejte z hotelů propojených s lázněmi. Ať to do wellness zóny a termálních bazénů nemáte daleko. Chcete-li si být jistí kvalitou služeb, vyrazte na jeden z osobně ověřených pobytů, který jsme otestovali za vás a kam se návštěvníci rádi vracejí. K dobré dovolené patří i dobré jídlo, a tak neváhejte zvolit si pobyt s polopenzí nebo plnou penzí.

Jihozápadní Maďarsko skýtá spoustu lokalit, kam můžete vyrazit na výlet. Za každou cenu byste se měli projet úzkokolejkou, která v Lenti vyjíždí na cestu dlouhou 32 kilometrů. Vlak projíždí hustými lesy Zajda a podél turistických i cyklistických stezek. Fanoušci historie si na své přijdou dokonce přímo ve městě. Mohou totiž vyšplhat na kopec, kde se tyčí starodávný hrad Lenti.