Wellness pobyty v Karlových Varech

Kde jinde se nechat hýčkat než v Karlových Varech? Největší lázeňské město v Česku vám nabídne prvotřídní hotely, léčivé prameny i nádhernou kolonádu. Dopřejte si nejrůznější blahodárné procedury, odpočívejte v útulných kavárnách a procházejte se rozkvetlými parky. Wellness pobyt v Karlových Varech vám vykouzlí úsměv na tváři kdykoliv během roku. Tak kam vyrazíte?

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Hotel Kolonáda se nachází přímo v lázeňském centru, a tak je to z něj blízko na atraktivní výletní cíle. Pokoj byl prostorný a vybavený vším pro naše pohodlí. Výběr pokrmů byl na snídaních i večeřích opravdu bohatý a zahrnoval i netradiční speciality. Celkově jsme si na polopenzi velmi pochutnali. Hotel má vlastní wellness centrum s bazénem, vířivkou a saunou, kde jsme si po aktivně stráveném dni na výletech krásně odpočinuli. Ať už se na pobyt vydáte v jakémkoliv období, doporučuji pořídit si turistickou kartu Karlovy Vary Region Card. S ní budete mít vstupné na spoustu atrakcí zdarma.”

Nikodem Jacuk
Nikodem Jacuk
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“V Karlových Varech jsem byl poprvé a jednalo se o úžasný zážitek. Krásná architektura, příjemní lidé a plno zeleně. Také hotel je krásně architektonicky řešený a má velmi milý a profesionální personál. Hotel je spíše menší, působí rodinně, proto jsme se tu cítili opravdu vítáni. K tomu tu jsou prostorné pokoje, krásný výhled do zahrady a k tomu naprostý klid a ticho. Villa Smetana pro nás byla super volbou i proto, že je možné ubytovat se s pejskem. Pokud znovu vyrazíme do Karlových Varů, určitě jejich služby rádi znovu využijeme. ”

Peter Kóša
Peter Kóša
Spolumajitel Travelkingu


Nádherná kolonáda, sladké lázeňské oplatky a léčivé minerální prameny. Vydejte se do Karlových Varů za odpočinkem i kulturními zážitky. Vybírat můžete z luxusních hotelů, které návštěvníkům nabíjejí prvotřídní služby, procedury a masáže. Wellness pobyty v Karlových Varech si užijete ať už sem vyrážíte za léčbou svých zdravotních neduh, nebo jen potřebujete na chvíli vydechnout a dobít baterky.

Pobyt v Karlových Varech vám osladí život nejen lázeňskými oplatkami

V Karlových Varech se budete cítit výjimečně. Vybrat si můžete neomezené wellness, jehož součástí je i relax v privátní vířivce nebo odpočinek v sauně, který oceníte zejména v zimních měsících. Jako v sedmém nebi se budete cítit, pokud si vyberete hotel propojený s lázněmi. Svěřte se do rukou profesionálů a nechte se hýčkat na masážích nebo procedurách, jako jsou zábaly nebo léčebné koupele.

Karlovy Vary mají co nabídnout komukoliv, kdo do nich zavítá. Zamilované páry si tu užijí intimní romantiku, senioři dostatek klidu a pohody a rodiny s dětmi se mohou těšit na pohodovou dovolenou poblíž turistických cílů všeho druhu. Ať už na wellness pobyt do Varů vyrazíte s kýmkoliv, oceníte pobyty s plnou penzí nebo s bohatou snídaní, díky které vykročíte do dovolenkového dne plní energie.

A kam se v Karlových Varech a okolí vypravit na výlet? V samotném městě určitě nevynechejte Tržnou, Mlýnskou kolonádu nebo proslulé Vřídlo. Za návštěvu stojí také pravoslavný kostel sv. Petra a Pavla nebo vyhlídka Jelení skok. Zaujme vás také Muzeum voskových figurín, Muzeum Jana Bechera nebo sklárna Moser. V okolí se můžete vypravit do Svatošských skal nebo na Petrovu výšinu.