Wellness pobyty v Karlových Varech

Kde jinde se nechat hýčkat než v Karlových Varech? Největší lázeňské město v Česku vám nabídne prvotřídní hotely, léčivé prameny i nádhernou kolonádu. Dopřejte si nejrůznější blahodárné procedury, odpočívejte v útulných kavárnách a procházejte se rozkvetlými parky. Wellness pobyt v Karlových Varech vám vykouzlí úsměv na tváři kdykoliv během roku. Tak kam vyrazíte?

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt jsme si užili od samého začátku, kdy na nás hned po příjezdu na hotel dýchla atmosféra lázní spojená s luxusem, a zároveň vše působilo moc příjemně, přirozeně. Určitě bych vypíchl postele na pokojích, které byly velice pohodlné. Strava byla chutná a rozmanitá a samostatnou kategorií pak bylo umístění hotelu nad kolonádou, s hezkým výhledem na okolí. Wellness s masáží postačilo k odpočinku po procházkách. Díky tomu všemu a také milému personálu se sem jistě vrátím.”

Martin Dittert
Martin Dittert
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt ve Spa Hotelu IRIS jsme si užili na maximum. Hotel byl v příjemné klidné lokalitě a zároveň kousek od samotného centra lázní. Na pokoji s moderním zařízením a balkonem jsme si skvěle odpočinuli. Na stravu v podobě bufetových snídaní a večeří jsme se vždycky těšili a pokaždé jsme se skvěle najedli. Od pobytu v lázních jsme očekávali, že si pořádně odpočineme, a to se také splnilo. Menší, ale skvěle vybavené wellness i špičkové procedury nám moc prospěly. Možnosti výletů jsou v Karlových Varech opravdu bohaté a doporučujeme při nich ochutnat skvělé karlovarské oplatky.”

Lukáš Fecko
Lukáš Fecko
Vedoucí IT týmu


Nádherná kolonáda, sladké lázeňské oplatky a léčivé minerální prameny. Vydejte se do Karlových Varů za odpočinkem i kulturními zážitky. Vybírat můžete z luxusních hotelů, které návštěvníkům nabíjejí prvotřídní služby, procedury a masáže. Wellness pobyty v Karlových Varech si užijete ať už sem vyrážíte za léčbou svých zdravotních neduh, nebo jen potřebujete na chvíli vydechnout a dobít baterky.

Pobyt v Karlových Varech vám osladí život nejen lázeňskými oplatkami

V Karlových Varech se budete cítit výjimečně. Vybrat si můžete neomezené wellness, jehož součástí je i relax v privátní vířivce nebo odpočinek v sauně, který oceníte zejména v zimních měsících. Jako v sedmém nebi se budete cítit, pokud si vyberete hotel propojený s lázněmi. Svěřte se do rukou profesionálů a nechte se hýčkat na masážích nebo procedurách, jako jsou zábaly nebo léčebné koupele.

Karlovy Vary mají co nabídnout komukoliv, kdo do nich zavítá. Zamilované páry si tu užijí intimní romantiku, senioři dostatek klidu a pohody a rodiny s dětmi se mohou těšit na pohodovou dovolenou poblíž turistických cílů všeho druhu. Ať už na wellness pobyt do Varů vyrazíte s kýmkoliv, oceníte pobyty s plnou penzí nebo s bohatou snídaní, díky které vykročíte do dovolenkového dne plní energie.

A kam se v Karlových Varech a okolí vypravit na výlet? V samotném městě určitě nevynechejte Tržnou, Mlýnskou kolonádu nebo proslulé Vřídlo. Za návštěvu stojí také pravoslavný kostel sv. Petra a Pavla nebo vyhlídka Jelení skok. Zaujme vás také Muzeum voskových figurín, Muzeum Jana Bechera nebo sklárna Moser. V okolí se můžete vypravit do Svatošských skal nebo na Petrovu výšinu.