Wellness pobyty v Českém Krumlově

Romantické uličky, voňavé kavárny a nekonečné hýčkání. Vyrazte na wellness pobyt do Českého Krumlova a užívejte si příjemné chvilky pohody v jednom z nejpůvabnějších českých měst. Prohlédnete si tu zámek, vyrazíte na cyklostezky do okolí a odpočinete si od všech starostí ve vířivce nebo sauně.

Načítám nabídky...

Vašemu výběru neodpovídá žádný pobyt, zkuste upravit zadaná kritéria.Český Krumlov je jedním z nejnavštěvovanějších míst v republice. A není divu, všem návštěvníkům má totiž mnoho co nabídnout. Uchvátí vás historie a architektura, díky které je Český Krumlov právem zapsán do seznamu UNESCO. Kdykoliv během roku tu můžete nasávat romantickou atmosféru a užívat si místní gastronomii.

Za wellness do Českého Krumlova, perly jižních Čech

Vyrazíte-li do jižních Čech, Český Krumlov určitě nesmíte minout, a pokud zde budete chtít strávit více dní, nebudete litovat. Vyberte si jeden z wellness pobytů v Českém Krumlově z naší nabídky a nechte se hýčkat. Stres a starosti necháte za hlavou a uvolníte se v hotelu s masážemi, procedurami nebo bazénem. Relaxovat můžete také ve vířivce nebo sauně.

Vydejte se za wellness do Českého Krumlova i s dětmi, sáhněte po jednom z našich osobně ověřených pobytů, třeba s dítětem zdarma. Postaráno o vás bude se vším všudy, v nabídce najdete balíčky s polopenzí i plnou penzí, abyste si bez starostí mohli pochutnat na výtečném jídle. Na kávu a na dobrý oběd zajděte i do centra města, kde na vás čeká nespočet útulných restaurací a kaváren.

Až se dostatečně uvolníte můžete se vydat podívat na stejnojmenný zámek, který se tyčí nad Vltavou. Zámecký komplex je druhým největším v České republice a řadí se mezi nejvýznamnější historické památky střední Evropy. Pohádkový zámek s nepřehlédnutelnou barevnou věží vévodí městu a dodává mu pohádkovou atmosféru. Zajímavé historické a kulturní památky však objevíte i v samotném centru Českého Krumlova.