Wellness pobyty ve východních Čechách

Východní Čechy – region, kde si užijete jak aktivní dovolenou, tak kvalitní odpočinek. Čeká tu na vás ten nejčerstvější horský vzduch, okouzlující příroda a krásná historická města. Vyberte si z wellness pobytů ve východních Čechách a dopřejte si pár bezstarostných dnů s těmi, které máte rádi. Navrch přihoďte ještě masáže nebo procedury a úsměv vám ze tváře hned tak nezmizí. Tak kam to bude?

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v April Hotelu Panorama jsme si velmi užily. Nejvíce jsme ocenily polohu hotelu ve velmi klidné lokalitě, díky čemuž jsme slyšely jen zpěv ptáčků a hlavně tu nebyl žádný hluk z aut či rádií. Dále nám pobyt zpříjemnil velmi milý, usměvavý a ochotný personál – pan číšník nám například dával i tipy na výlety. K tomu krásný světlý pokoj a vynikající jídlo, které bylo doslova gurmánským zážitkem. Hotel je navíc skvělým výchozím bodem pro nejrůznější výlety po okolí, po kterých jsme si mohly dopřát příjemný odpočinek v hotelovém wellness.”

Markéta Zuziaková
Markéta Zuziaková
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Hotel Rajská zahrada **** se nám zapíše do paměti jako hotel s tím nejkrásnějším výhledem. Báječné wellness, skvělá restaurace a poloha přímo v srdci Orlických hor – to je kombinace, která prostě nemůže zklamat. Relax v hotelové wellness zóně s vířivkou, bazénem a parní saunou jsme prokládali výlety za atraktivními turistickými cíli v okolí. Třešničkou na dovolenkovém dortu byl welcome drink na pokoji a káva s lahodným dezertem. A tak jsme tu prožili odpočinek opravdu jako v rajské zahradě!”

Aneta Šmejcová
Aneta Šmejcová
Marketingový tým


Přemýšlíte, který kout Česka navštívit? Zamiřte tentokrát na východ Čech, kde na vás čeká nespočet turistických cílů. Orlické hory, Pardubicko, Náchodsko, Dolní Morava nebo Litomyšl – to jsou hlavní lákadla atraktivního regionu východních Čech. Vydejte se sem s celou rodinou nebo se svou drahou polovičkou a užijte si ničím nerušený relax.

Nadechněte se čerstvého vzduchu a vydechněte ve vířivce

Wellness pobyty ve východních Čechách vás potěší kdykoliv během roku. V létě si můžete užívat venkovních i vnitřních bazénů, zatímco v zimě po dni stráveném na sjezdovce nebo na běžkách oceníte přístup do privátní vířivky nebo sauny. Vypravit se sem můžete za romantikou, kterou prožijete nejen v soukromí hotelu, ale také při pochůzkách krásnou horskou krajinou nebo kouzelnými městy.

Vybírat můžete z široké nabídky wellness pobytů ve východních Čechách. *Patříte-li mezi milovníky dobrého jídla, sáhněte po [plné penzi], nebo po pobytu s bohatou kontinentální snídaní. Máte-li za sebou těžký týden, určitě oceníte neomezené wellness, během kterého budete moct dobít baterky. To vše zkombinujte s výlety do svěží přírody Orlických hor nebo Kralického Sněžníku.

Co při návštěvě východních Čech stoprocentně nevynechat? Pokud se rádi touláte po městech a objevujete útulné kavárny i historické památky, navštivte perníkové Pardubice nebo hudební Litomyšl. Za přírodou se vydejte do Orlických hor, třeba na nejvyšší vrchol Velkou Deštnou, do Adršpašsko-teplických skal nebo na Dolní Moravu, kde objevíte novou nejdelší visutou lávku na světě.