Víkendové pobyty

Vydejte se na víkendový pobyt a nechte všechny povinnosti všedních dnů doma. I během dvou dnů stihnete objevit zajímavá místa, pochutnat si na vynikajícím jídle a pořádně si odpočinout ve wellness. A v pondělí se vrátíte do práce s čistou hlavou a plní energie.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Orsinu byl skvělým gurmánským zážitkem přímo u břehu Lipna. Všechny prostory byly velmi moderní a personál pozorný a milý. V našem pokoji nás nejvíce nadchla terasa s posezením a skvělým výhledem. Parádní bylo také wellness s bazénem a saunou, kam si člověk po celém dni plném výletu mohl jít odpočinout. Hotel má dokonce i svou písečnou pláž s lehátky přímo u vody. Bezesporu nejlepší však byla polopenze. Všechna jídla, která jsme ochutnali, byla naprosto vynikající.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Jasných pět hvězdiček. Ohromila mě atmosféra historické budovy hotelu i úžasné okolní prostředí. Je tady čistý vzduch, dokonalé wellness a vstřícný personál. Využil jsem venkovní i vnitřní bazén a moc se mi líbila i možnost udělat si procházku parkem se vzrostlými stromy. A navíc - termální lázně Kehidakustány jsou od hotelu vzdálené jen 2 kilometry (z hotelu vás tam svezou zadarmo). Určitě se sem ještě někdy vrátím!”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým


Práce máte nad hlavu, pořádná dovolená v nedohlednu, ale přeci jen byste si rádi odpočinuli, prozkoumali neznámá místa a užili si cestovatelské zážitky? Pak je pro vás ideální volbou víkendový pobyt! Uvidíte, že i dva dny je dostatek času na zasloužený relax, výlety i zábavu.

Kam na víkendový pobyt?

I během víkendu toho můžete spoustu zažít! Pokud se toužíte především vymanit z rutiny všedních dnů a povinností, načerpejte nové síly v hotelu s wellness v některém z lázeňských měst. Jestliže patříte mezi milovníky přírody, na jiné myšlenky určitě přijdete během dovolené na horách. Chcete-li překvapit svou drahou polovičku, vyrazte spolu na romantický pobyt a vychutnejte si nezapomenutelné okamžiky ve dvou.