Víkendové pobyty

Vydejte se na víkendový pobyt a nechte všechny povinnosti všedních dnů doma. I během dvou dnů stihnete objevit zajímavá místa, pochutnat si na vynikajícím jídle a pořádně si odpočinout ve wellness. A v pondělí se vrátíte do práce s čistou hlavou a plní energie.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“V hotelu jsme si užili parádní víkendový pobyt. Nadšeni jsme byli z krásného prostorného pokoje s pohodlnou postelí, vynikající bufetové stravy, velkého wellness centra s termálními bazény i saunovým světem, a já osobně i z kosmetické procedury. Potěšila nás i možnost zahrát si bowling a ochutnat místní koktejly. Za návštěvu stojí i místní termální lázně.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt byl naprosto úžasný! Interiéry celého hotelu, včetně našeho pokoje, byly prostorné a designové. Termální lázně se spoustou bazénů zase ideální pro relaxaci. Polopenze nám velmi chutnala, výběr byl bohatý a pokrmy vždy z čerstvých surovin. Mohu říci, že veškerý personál v hotelu byl velmi profesionální, ochotný a usměvavý. To jsem si ověřil třeba v restauraci, kdy číšník přinesl mé dcerce jídlo na přání, i když v ten den nebylo na menu. Ideální volba pro rodiny, páry i osoby na služební cestě. V tomto prostředí se bude cítit příjemně každý.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedoucí obchodního týmu pro Maďarsko


Práce máte nad hlavu, pořádná dovolená v nedohlednu, ale přeci jen byste si rádi odpočinuli, prozkoumali neznámá místa a užili si cestovatelské zážitky? Pak je pro vás ideální volbou víkendový pobyt! Uvidíte, že i dva dny je dostatek času na zasloužený relax, výlety i zábavu.

Kam na víkendový pobyt?

I během víkendu toho můžete spoustu zažít! Pokud se toužíte především vymanit z rutiny všedních dnů a povinností, načerpejte nové síly v hotelu s wellness v některém z lázeňských měst. Jestliže patříte mezi milovníky přírody, na jiné myšlenky určitě přijdete během dovolené na horách. Chcete-li překvapit svou drahou polovičku, vyrazte spolu na romantický pobyt a vychutnejte si nezapomenutelné okamžiky ve dvou.