Víkendové pobyty

Vydejte se na víkendový pobyt a nechte všechny povinnosti všedních dnů doma. I během dvou dnů stihnete objevit zajímavá místa, pochutnat si na vynikajícím jídle a pořádně si odpočinout ve wellness. A v pondělí se vrátíte do práce s čistou hlavou a plní energie.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Okamžitě mě nadchlo prostředí hotelu, který se nachází v klidné části lesoparku. Hotel je jako dělaný pro rodiny s dětmi. Dostatečně se tu mohou vyřádit na různých místech – ve wellness, dětském koutku, v herně a na venkovním hřišti s prolézačkami a obří šachovnicí. A zabaví se zde i dospělí. Užili jsme si relaxaci ve wellness, společné chvilky v herně a s radostí jsme navštívili také bar s výbornými míchanými nápoji. V okolí hotelu je dostatek naučných stezek, kde lze vypotit výbornou a bohatou hotelovou stravu. Sem se ještě rozhodně vrátíme.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Hotel leží kousek od centra Ostřihomi a je snadno dostupný. Po příjezdu nás přivítal milý personál a dostali jsme pokoj, který vypadal jako na fotkách, čistý a s krásným výhledem na Dunaj a baziliku. Jídlo bylo skvělé, velký výběr a bylo ho hodně. Lázně byly obrovské, plné zážitkových bazénů a také saun ve wellness světě. Děti si užily spoustu zábavy v bazénech i s ostatními dětmi v dětském koutku. A že se nám tady líbilo, dokazuje i otázka mé dcery: “Tati, vrátíme se sem ještě?””

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým


Práce máte nad hlavu, pořádná dovolená v nedohlednu, ale přeci jen byste si rádi odpočinuli, prozkoumali neznámá místa a užili si cestovatelské zážitky? Pak je pro vás ideální volbou víkendový pobyt! Uvidíte, že i dva dny je dostatek času na zasloužený relax, výlety i zábavu.

Kam na víkendový pobyt?

I během víkendu toho můžete spoustu zažít! Pokud se toužíte především vymanit z rutiny všedních dnů a povinností, načerpejte nové síly v hotelu s wellness v některém z lázeňských měst. Jestliže patříte mezi milovníky přírody, na jiné myšlenky určitě přijdete během dovolené na horách. Chcete-li překvapit svou drahou polovičku, vyrazte spolu na romantický pobyt a vychutnejte si nezapomenutelné okamžiky ve dvou.