Víkendové pobyty

Vydejte se na víkendový pobyt a nechte všechny povinnosti všedních dnů doma. I během dvou dnů stihnete objevit zajímavá místa, pochutnat si na vynikajícím jídle a pořádně si odpočinout ve wellness. A v pondělí se vrátíte do práce s čistou hlavou a plní energie.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Crvena Luka Resort se nachází mimo město a patří k ní pláž s bílým jemným pískem. Hezčí pláž v Chorvatsku opravdu nenajdete. Pokoje jsou prostorné a nabízejí komfortní ubytování. Bufetová polopenze je plná dobrot a nadchne každého milovníka středomořské kuchyně. Odpočívat můžete i v moderním wellness s vnitřním vyhřívaným bazénem a dvěma saunami. Dokonalé zázemí tu najdou rodiny s dětmi – je tu hned několik hřišť, parádní herna a animační programy. V okolí je spousta přírodních i kulturních krás od Vranského jezera přes historické město Zadar po pohoří Velebit.”

Markéta Hedbábná
Markéta Hedbábná
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“V Prosecco Rezidenci Marko *** jsme strávili krásné 3 dny. Personál byl báječný – byli to opravdoví profíci, kteří byli vždy usměvaví. Zvláštní poklonu si zaslouží pan kuchař. Další výhodou je lokalita – jakmile jsme projeli vstupní branou, měli jsme pocit, jako bychom se ocitli někde v italském Toskánsku. Na vinném lístku najdete desítky druhů Prosecca, exkluzivních rumů a samozřejmě také vína. Když k tomu připočtu moderní wellness a úžasné okolí plné atraktivních míst k navštívení, ty pravé ingredience pro pobyt ve dvou jsou na světě.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodní tým


Práce máte nad hlavu, pořádná dovolená v nedohlednu, ale přeci jen byste si rádi odpočinuli, prozkoumali neznámá místa a užili si cestovatelské zážitky? Pak je pro vás ideální volbou víkendový pobyt! Uvidíte, že i dva dny je dostatek času na zasloužený relax, výlety i zábavu.

Kam na víkendový pobyt?

I během víkendu toho můžete spoustu zažít! Pokud se toužíte především vymanit z rutiny všedních dnů a povinností, načerpejte nové síly v hotelu s wellness v některém z lázeňských měst. Jestliže patříte mezi milovníky přírody, na jiné myšlenky určitě přijdete během dovolené na horách. Chcete-li překvapit svou drahou polovičku, vyrazte spolu na romantický pobyt a vychutnejte si nezapomenutelné okamžiky ve dvou.