Víkendové pobyty

Vydejte se na víkendový pobyt a nechte všechny povinnosti všedních dnů doma. I během dvou dnů stihnete objevit zajímavá místa, pochutnat si na vynikajícím jídle a pořádně si odpočinout ve wellness. A v pondělí se vrátíte do práce s čistou hlavou a plní energie.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v letohrádku byl krásným zážitkem. Atmosféra prvorepublikové doby pohltí každého návštěvníka, jakmile překročí práh hotelu. Že budou pokoje zařízené dobovým nábytkem, jsem věděla z fotek, ale že budeme jíst starými příbory a všude bude vyhrávat tematická hudba, to jsem nečekala. Letohrádek je umístěn kilometr za městem Počátky a patří k němu i park, takže je tu opravdu klid. Nadchlo nás i promítání filmů v salonku v přízemí. Ke sledování si můžete objednat večeři z menu a vychutnat si tak výborná jídla uvařená podle dobových receptů.”

Nikola Průdková
Finanční tým
Ověřeno Travelkingem

“Už jsem navštívil spoustu místních i zahraničních hotelů a musím říct, že jsem byl příjemně překvapen vybavením a servisem, které Resort Park Inn nabízí. Vynikající bylo také all inclusive - snídaně, obědy, večery i odpolední svačinka byly opravdu chutné a s bohatým výběrem. Velkým plusem byla také neomezená konzumace nápojů. S vyhlášenými lázněmi je hotel propojený chodbou, takže si můžete užívat koupání v bazénech, vrátit se na jídlo do hotelu a zase se jít koupat. Můj tip zní, vydejte se sem ve všední dny, kdy je v Sárváru i lázních méně lidí.”

Szabolcs Laza
Obchodní tým


Práce máte nad hlavu, pořádná dovolená v nedohlednu, ale přeci jen byste si rádi odpočinuli, prozkoumali neznámá místa a užili si cestovatelské zážitky? Pak je pro vás ideální volbou víkendový pobyt! Uvidíte, že i dva dny je dostatek času na zasloužený relax, výlety i zábavu.

Kam na víkendový pobyt?

I během víkendu toho můžete spoustu zažít! Pokud se toužíte především vymanit z rutiny všedních dnů a povinností, načerpejte nové síly v hotelu s wellness v některém z lázeňských měst. Jestliže patříte mezi milovníky přírody, na jiné myšlenky určitě přijdete během dovolené na horách. Chcete-li překvapit svou drahou polovičku, vyrazte spolu na romantický pobyt a vychutnejte si nezapomenutelné okamžiky ve dvou.