Barion Pixel
Osobně ověřené nabídky

U nás v Travelkingu pobyty osobně ověřujeme a ručíme za to, že každý z nich bude stát za to.

Podle čeho pobyty ověřujeme?

Každý pobyt označený nálepkou Osobně ověřeno musí splňovat alespoň 2 ze 3 kritérií:

  • Pobyt ověřil člen Travelking týmu

    Všechno jsme si vyzkoušeli a víme, co vám nabízíme.
  • Z pobytu se vracejí spokojení zákazníci

    Vážíme si vaší zpětné vazby. Hodnocení alespoň 4/5 je známka vaší spokojenosti.
  • Zákazníci si pobyt vybírají opakovaně

    Věříme, že pokud se k pobytu zákazníci vracejí i po sté, je skutečně kvalitní.

Trenčianské Teplice: Tipy na výlet a zajímavá místa

Trenčianské Teplice patří mezi nejstarší a nejoblíbenější lázně na Slovensku. Můžete zde navštívit jedinečné turecké lázně Hammam, které byly postaveny ve stylu pravých tureckých lázní již na konci 19. století. Kromě blahodárné přírodní sířené termální vody láká návštěvníky nádherná okolní příroda a příznivé klima. V malebném centru města se nachází rozlehlý lázeňský park s jezírkem, na který navazuje lesopark a následně i bujný les bohatý na lesní plody, houby i zvěř. Najdete zde také slavný Most slávy s pamětními deskami hvězd filmového plátna. Z Trenčianských Teplic je to jen 13 km do okouzlujícího historického města Trenčín, kde najdete starobylý hrad, Katův dům i nejkrásnější židovská synagoga na Slovensku.

Trenčínský hrad Nejoblíbenější výlet v lokalitě

Majestátní hrad se tyčí přímo nad slovenským městem Trenčín. Třetí největší goticko-renesanční hrad na Slovensku vznikl na místě staršího osídlení, které tu existovalo už od doby bronzové přes Kelty, Germány i Slovany. Ze staršího velkomoravského hradiště se v době vzniku Uherského státu stal královský hrad. Nejstarší kamenná stavba komplexu je rotunda pocházející pravděpodobně ještě z období Velké Moravy.

Více informací

Lázně Trenčianske Teplice Nejoblíbenější výlet v lokalitě

Termální lázně Trenčianske Teplice najdete na úpatí Strážovských vrchů. Lázně patří k nejstarším a nejnavštěvovanějším lázním na Slovensku. Léčivá sirná termální voda je ideální k léčbě při problémech s pohybovým aparátem.

Celé lázně jsou opravené a zařízené v orientálním duchu, kromě léčivé vody a profesionálních procedur si tady tedy užijete i neopakovatelnou atmosféru. Po celý rok je k dispozici venkovní bazén Grand s termální vodou o teplotě 33 °C.

Více informací

Mapa tipů na výlet celkem 18 tipů

Trenčianské Teplice: Tipy na výlet

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK