Hotel Most Slávy ***

Hotel Most Slávy ***

Ul. 17 novembra 11, Trenčianské Teplice
Slovenská republika

+421 326 513 611

recepcia@hotelmostslavy.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 10 €/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Dětské hřiště
Půjčovna kol
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,3 km
Vzdálenost od lázní
0,3 km
Zastávka
0,1 km
Aquapark
0,3 km
Sjezdovka
28 km

O ubytování

Světoznámý Hotel Most Slávy *** v Trenčianských Teplicích navštěvují hvězdy světového formátu nejen kvůli odpočinku v termální vodě, ale také díky mezinárodnímu filmovému festivalu ART film. Pobyt zde si zpestříte zejména procházkami po lázeňských stezkách v parku a v lesoparku, který je hned za rohem (cca 850 m). Okolní pohoří, ze západu Bílé Karpaty, z jihu Malé Karpaty a z východu Považský Inovec a Strážovské vrchy, poskytují výborné podmínky pro rekreační aktivity, zejména pro pěší turistiku, cykloturistiku, v létě s možností vodních sportů a v zimě lyžování. Objevte okolní přírodu, zajděte si na Čertovu skálu včetně krásné studánky opodál (3,3 km), na Vyhlídku Čvirigovec (1,6 km), nebo se pokochejte Jánošíkovu jeskyní (500 m).

Nádherné město Trenčín s majestátním Trenčianským hradem je navíc vzdálené jen 12 km. Mezi další zajímavé turistické objekty patří poutní místo Skalka nad Váhom (15,6 km), nebo pak vzdálenější hrady jako Čachtický (45 km) či Beckov (47 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v komfortních pokojích zařízených rustikálním nábytkem, najdete v nich satelitní televizi, rádio, telefon, fén a na vyžádání i připojení na internet. Samozřejmostí je samostatná koupelna s vanou nebo sprchovým koutem.

Na čem si pochutnáte?

V stylových a elegantních prostorách klimatizované restaurace v Hotelu Most Slávy *** si vychutnáte jídla z bohaté nabídky slovenských i mezinárodních specialit. Dopřát si zde můžete například zvěřinu, nezapomeňte si k ní objednat i vhodné víno. Po skvělém jídle si dejte také kávu nebo dezert v hotelové kavárně.

Kde budete relaxovat?

Za odpočinkem ve wellness nemusíte chodit daleko - přímo v hotelu se nachází bazén s teplotou vody 28 °C, ve kterém se konají i rehabilitační cvičení. Odpočívejte také ve vířivce pro 4 osoby, nebo ve finské či parní sauně. K dispozici je také slender studio, zdraví utužíte i u procedur nebo masáží.