Romantický pobyt v jižních Čechách

Jižní Čechy jsou jako stvořené pro romantický pobyt. Úchvatná příroda s pohádkovými hrady a zámky, historická města i znamenitá místní kuchyně – to vše na vás čeká na jihu Čech při pobytu pro zamilované.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Penzionu Blanský les jsme si s přítelem moc užili. Jedná se o menší penzion na konci malebné vesničky, který kromě pohodlného ubytování nabízí také jedinečnou rodinnou atmosféru. O penzion i své hosty majitelé pečují s nevídanou láskou. Vychutnali jsme si nejen lahodné snídaně, ale také boží klid. Ubytování leží nedaleko spousty přírodních krás i historických památek. Pokud si chcete odpočinout stranou od ruchu velkoměsta, tento penzion vás rozhodně nezklame.”

Cindy Kapounková
Cindy Kapounková
Zákaznická podpora
Ověřeno Travelkingem

“Poloha hotelu je výjimečná – nachází se přímo pod zámkem Hluboká nad Vltavou. Personál byl velmi ochotný a dělal všechno pro to, abychom si pobyt maximálně užili. V prostorném pokoji nám nic nechybělo a skvěle jsme si v něm odpočinuli. Polopenze podávaná v příjemné přízemní restauraci byla vynikající, a dokonce jsme se z ní vždy najedli na celý den. Ocenili jsme také, že součástí balíčku byly vstupenky do třeboňských lázní Aurora a místní zoologické zahrady. Pokud tedy hledáte perfektní místo pro vaši dovolenou na jihu Čech, doporučuji vám právě tento hotel.”

Jan Kratochvil
Jan Kratochvil
Obchodní tým


Hledáte lokalitu, kde si s partnerem užijete dokonalou romantiku? V rámci Česka jsou ideálním místem pobytu pro zamilované jižní Čechy! Ať už s vaší polovičkou trávíte nejraději čas v přírodě, chozením po památkách, nebo si chcete především odpočinout, v jižních Čechách budete mít vždy dostatek možností, jak si naplánovat perfektní pobyt právě pro vás dva!

Kam za romantikou v jižních Čechách?

Na jihu Čech najdete jedno z vůbec nejromantičtějších míst celé České republiky. Je jím Český Krumlov, který je se svými úzkými uličkami a zákoutími dokonalou kulisou pro procházky ve dvou. Až si projdete malebné historické centrum a navštívíte úchvatný krumlovský zámek a hrad, můžete si v mnoha skvělých restauracích při večeři při svíčkách pochutnat na vyhlášených jihočeských specialitách z místních ryb.

Šumava patří k našim největším přírodním pokladům. Pokud tedy s partnerem dovolenou nejraději trávíte toulkami v krajině, je právě toto pohoří na jihu Česka jako stvořené pro váš romantický pobyt. Hluboké lesy a voňavé louky, ztracená údolí, zaniklé vesnice a kopcovité obzory vás jednoduše uchvátí.

Ať už budete pobyt trávit hlavně v krásné jihočeské přírodě, nebo dáte přednost prohlídkám pohádkových hradů a zámků, zajisté si večer rádi odpočinete ve wellness. Po řádné relaxaci v sauně, vířivce či bazénu se budete ráno cítit jako znovuzrození, a tak si i další den pobytu v jižních Čechách užijete na maximum.