Romantický pobyt v jižních Čechách

Jižní Čechy jsou jako stvořené pro romantický pobyt. Úchvatná příroda s pohádkovými hrady a zámky, historická města i znamenitá místní kuchyně – to vše na vás čeká na jihu Čech při pobytu pro zamilované.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Romantik Eleonora předčil naše očekávání. Příjemná romantická atmosféra a úchvatný výhled na řeku a panorama města Tábor provázely celý náš pobyt. Prostory hotelu jsou čisté a do detailu vyladěné. Na bohatých bufetových snídaních podávaných v zimní zahradě jsme si opravdu pochutnali, domácí večeře nás také zasytili. Užili jsme si procházky historickým městem i přírodou v okolí hotelu a po nich si dopřáli relaxační konopnou koupel se svíčkami přímo na pokoji.”

Zuzana Andělová
Zuzana Andělová
Zákaznická podpora


Hledáte lokalitu, kde si s partnerem užijete dokonalou romantiku? V rámci Česka jsou ideálním místem pobytu pro zamilované jižní Čechy! Ať už s vaší polovičkou trávíte nejraději čas v přírodě, chozením po památkách, nebo si chcete především odpočinout, v jižních Čechách budete mít vždy dostatek možností, jak si naplánovat perfektní pobyt právě pro vás dva!

Kam za romantikou v jižních Čechách?

Na jihu Čech najdete jedno z vůbec nejromantičtějších míst celé České republiky. Je jím Český Krumlov, který je se svými úzkými uličkami a zákoutími dokonalou kulisou pro procházky ve dvou. Až si projdete malebné historické centrum a navštívíte úchvatný krumlovský zámek a hrad, můžete si v mnoha skvělých restauracích při večeři při svíčkách pochutnat na vyhlášených jihočeských specialitách z místních ryb.

Šumava patří k našim největším přírodním pokladům. Pokud tedy s partnerem dovolenou nejraději trávíte toulkami v krajině, je právě toto pohoří na jihu Česka jako stvořené pro váš romantický pobyt. Hluboké lesy a voňavé louky, ztracená údolí, zaniklé vesnice a kopcovité obzory vás jednoduše uchvátí.

Ať už budete pobyt trávit hlavně v krásné jihočeské přírodě, nebo dáte přednost prohlídkám pohádkových hradů a zámků, zajisté si večer rádi odpočinete ve wellness. Po řádné relaxaci v sauně, vířivce či bazénu se budete ráno cítit jako znovuzrození, a tak si i další den pobytu v jižních Čechách užijete na maximum.