Prodloužený víkend pro dva

Také vám přijde, že víkendové dny nějak rychle utíkají? Vydejte se na prodloužený víkend ve dvou, ať máte na společné zážitky času o něco více.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Orsinu byl skvělým gurmánským zážitkem přímo u břehu Lipna. Všechny prostory byly velmi moderní a personál pozorný a milý. V našem pokoji nás nejvíce nadchla terasa s posezením a skvělým výhledem. Parádní bylo také wellness s bazénem a saunou, kam si člověk po celém dni plném výletu mohl jít odpočinout. Hotel má dokonce i svou písečnou pláž s lehátky přímo u vody. Bezesporu nejlepší však byla polopenze. Všechna jídla, která jsme ochutnali, byla naprosto vynikající.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Krásné a stylové ubytovaní umístěné přímo u hlavní promenády kousek od pramene Vřídlo. Dostal jsem pokoj s krásným výhledem na divadlo a okolní hotely, což bylo příjemné zpestření. Navíc je to všude blízko - do divadla, do lázní, všechno je skvěle dostupné. A milý personál vám ochotně poradí, co v okolí určitě nesmíte minout, takže si tu určitě užijete i delší pobyty.”

Jozef Benovič
Jozef Benovič
Obchodní tým


Pokaždé jste po náročném pracovním týdnu natěšení na víkend, ale pak máte pocit, že se ani nenadějete a je už zase pondělí? Pak si alespoň jednou za čas víkend prodlužte, ať máte na odpočinek, výlety a zábavu čas o trochu více. Vydejte se na prodloužený víkend ve dvou a užívejte si nové zážitky společně.

Kam na prodloužený víkend ve dvou?

Toužíte si během víkendového pobytu především odpočinout a načerpat nové síly? Pak by ve vašem hotelu nemělo chybět neomezené wellness. Uvidíte, že když budete moc ve vířivce, bazénu či sauně strávit času, kolik jen budete chtít, pořádně si dobijete baterky.

Místem, kde odkud se po prodlouženém víkendu budete zaručeně vracet jako znovuzrození, jsou pak samozřejmě lázně. V rámci Česka doporučujeme zejména města západočeského lázeňského trojúhelníku: Karlovy Vary, Mariánské Lázně a Františkovy Lázně. Kombinace množství léčivých pramenů, unikátní architektury a té nejlepší lázeňské péče dokonce dostala všechna tato města na Seznam památek UNESCO a jsou tak sázkou na jistotu naprosto perfektního prodlouženého víkendu.

Chystáte se na prodloužený víkend snů se svou drahou polovičkou? Dopřejte si něco extra a vydejte se na romantický pobyt na zámku. Překrásné interiéry, vybrané lahůdky a špičková kvalita služeb zajistí, že si budete připadat doslova královsky.