Prodloužený víkend pro dva

Také vám přijde, že víkendové dny nějak rychle utíkají? Vydejte se na prodloužený víkend ve dvou, ať máte na společné zážitky času o něco více.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Crvena Luka Resort se nachází mimo město a patří k ní pláž s bílým jemným pískem. Hezčí pláž v Chorvatsku opravdu nenajdete. Pokoje jsou prostorné a nabízejí komfortní ubytování. Bufetová polopenze je plná dobrot a nadchne každého milovníka středomořské kuchyně. Odpočívat můžete i v moderním wellness s vnitřním vyhřívaným bazénem a dvěma saunami. Dokonalé zázemí tu najdou rodiny s dětmi – je tu hned několik hřišť, parádní herna a animační programy. V okolí je spousta přírodních i kulturních krás od Vranského jezera přes historické město Zadar po pohoří Velebit.”

Markéta Hedbábná
Markéta Hedbábná
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Ať už strávíte čas na hotelu nebo v jeho okolí, vždy si užijete plno skvělých zážitků. Bohinj Eco Hotel je opravdu veliký, takže vždy najdete volný pokoj. Díky bohaté nabídce wellness a přilehlém aquaparku s množstvím atrakcí, si užijete zábavu a relaxaci i během deštivých dnů. Pokud vám bude počasí přát, udělejte si výlet do hor, na kolech nebo si užívejte vodní radovánky v nejkrásnějších jezerech Slovinska. Spokojeni jsme byli nejen se službami, ale i se stravou a vstřícným personálem. Největším zážitkem pro nás ale byla jízda na paddleboardech na průzračném Bohinjském jezeře.”

František Jordán
František Jordán
Marketingový tým


Pokaždé jste po náročném pracovním týdnu natěšení na víkend, ale pak máte pocit, že se ani nenadějete a je už zase pondělí? Pak si alespoň jednou za čas víkend prodlužte, ať máte na odpočinek, výlety a zábavu čas o trochu více. Vydejte se na prodloužený víkend ve dvou a užívejte si nové zážitky společně.

Kam na prodloužený víkend ve dvou?

Toužíte si během víkendového pobytu především odpočinout a načerpat nové síly? Pak by ve vašem hotelu nemělo chybět neomezené wellness. Uvidíte, že když budete moc ve vířivce, bazénu či sauně strávit času, kolik jen budete chtít, pořádně si dobijete baterky.

Místem, kde odkud se po prodlouženém víkendu budete zaručeně vracet jako znovuzrození, jsou pak samozřejmě lázně. V rámci Česka doporučujeme zejména města západočeského lázeňského trojúhelníku: Karlovy Vary, Mariánské Lázně a Františkovy Lázně. Kombinace množství léčivých pramenů, unikátní architektury a té nejlepší lázeňské péče dokonce dostala všechna tato města na Seznam památek UNESCO a jsou tak sázkou na jistotu naprosto perfektního prodlouženého víkendu.

Chystáte se na prodloužený víkend snů se svou drahou polovičkou? Dopřejte si něco extra a vydejte se na romantický pobyt na zámku. Překrásné interiéry, vybrané lahůdky a špičková kvalita služeb zajistí, že si budete připadat doslova královsky.