Prodloužený víkend pro dva

Také vám přijde, že víkendové dny nějak rychle utíkají? Vydejte se na prodloužený víkend ve dvou, ať máte na společné zážitky času o něco více.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt jsme si i přes špatné počasí moc užili. Personál hotelu byl moc milý a snadno jsme se dorozuměli anglicky. Všechno, co jsme měli v balíčku, nám sami hned nabídli. Pokoj byl naprosto dostačující, čistý a pohodlný. Příjemným bonusem byl balkón. Největší pecka byla určitě strava – na všem jsme si moc pochutnali a jídla bylo tolik, že jsme ho skoro ani nemohli všechno sníst. Z balíčku jsme využili hlavně slevovou kartu SommerCard, díky které jsme měli na spoustu míst vstup zdarma. A největší zážitek? Rozhodně vysokohorská silnice Grossglockener Hochalpenstrasse. :)”

Kristýna Kodrlová
Kristýna Kodrlová
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Hotel leží kousek od centra Ostřihomi a je snadno dostupný. Po příjezdu nás přivítal milý personál a dostali jsme pokoj, který vypadal jako na fotkách, čistý a s krásným výhledem na Dunaj a baziliku. Jídlo bylo skvělé, velký výběr a bylo ho hodně. Lázně byly obrovské, plné zážitkových bazénů a také saun ve wellness světě. Děti si užily spoustu zábavy v bazénech i s ostatními dětmi v dětském koutku. A že se nám tady líbilo, dokazuje i otázka mé dcery: “Tati, vrátíme se sem ještě?””

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým


Pokaždé jste po náročném pracovním týdnu natěšení na víkend, ale pak máte pocit, že se ani nenadějete a je už zase pondělí? Pak si alespoň jednou za čas víkend prodlužte, ať máte na odpočinek, výlety a zábavu čas o trochu více. Vydejte se na prodloužený víkend ve dvou a užívejte si nové zážitky společně.

Kam na prodloužený víkend ve dvou?

Toužíte si během víkendového pobytu především odpočinout a načerpat nové síly? Pak by ve vašem hotelu nemělo chybět neomezené wellness. Uvidíte, že když budete moc ve vířivce, bazénu či sauně strávit času, kolik jen budete chtít, pořádně si dobijete baterky.

Místem, kde odkud se po prodlouženém víkendu budete zaručeně vracet jako znovuzrození, jsou pak samozřejmě lázně. V rámci Česka doporučujeme zejména města západočeského lázeňského trojúhelníku: Karlovy Vary, Mariánské Lázně a Františkovy Lázně. Kombinace množství léčivých pramenů, unikátní architektury a té nejlepší lázeňské péče dokonce dostala všechna tato města na Seznam památek UNESCO a jsou tak sázkou na jistotu naprosto perfektního prodlouženého víkendu.

Chystáte se na prodloužený víkend snů se svou drahou polovičkou? Dopřejte si něco extra a vydejte se na romantický pobyt na zámku. Překrásné interiéry, vybrané lahůdky a špičková kvalita služeb zajistí, že si budete připadat doslova královsky.