Prodloužený víkend pro dva

Také vám přijde, že víkendové dny nějak rychle utíkají? Vydejte se na prodloužený víkend ve dvou, ať máte na společné zážitky času o něco více.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Úžasný a jedinečný hotel. Opravdu se nachází na samotě uprostřed lesa, kde vás nic neruší. Má krásné, velké, nové wellness a v blízkém okolí najdete nejrůznější jezírka a vodopády. Rád se sem ještě někdy podívám.”

Tomáš Čmelík
Tomáš Čmelík
Spolumajitel Travelkingu
Ověřeno Travelkingem

“Hotel leží kousek od centra Ostřihomi a je snadno dostupný. Po příjezdu nás přivítal milý personál a dostali jsme pokoj, který vypadal jako na fotkách, čistý a s krásným výhledem na Dunaj a baziliku. Jídlo bylo skvělé, velký výběr a bylo ho hodně. Lázně byly obrovské, plné zážitkových bazénů a také saun ve wellness světě. Děti si užily spoustu zábavy v bazénech i s ostatními dětmi v dětském koutku. A že se nám tady líbilo, dokazuje i otázka mé dcery: “Tati, vrátíme se sem ještě?””

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým


Pokaždé jste po náročném pracovním týdnu natěšení na víkend, ale pak máte pocit, že se ani nenadějete a je už zase pondělí? Pak si alespoň jednou za čas víkend prodlužte, ať máte na odpočinek, výlety a zábavu čas o trochu více. Vydejte se na prodloužený víkend ve dvou a užívejte si nové zážitky společně.

Kam na prodloužený víkend ve dvou?

Toužíte si během víkendového pobytu především odpočinout a načerpat nové síly? Pak by ve vašem hotelu nemělo chybět neomezené wellness. Uvidíte, že když budete moc ve vířivce, bazénu či sauně strávit času, kolik jen budete chtít, pořádně si dobijete baterky.

Místem, kde odkud se po prodlouženém víkendu budete zaručeně vracet jako znovuzrození, jsou pak samozřejmě lázně. V rámci Česka doporučujeme zejména města západočeského lázeňského trojúhelníku: Karlovy Vary, Mariánské Lázně a Františkovy Lázně. Kombinace množství léčivých pramenů, unikátní architektury a té nejlepší lázeňské péče dokonce dostala všechna tato města na Seznam památek UNESCO a jsou tak sázkou na jistotu naprosto perfektního prodlouženého víkendu.

Chystáte se na prodloužený víkend snů se svou drahou polovičkou? Dopřejte si něco extra a vydejte se na romantický pobyt na zámku. Překrásné interiéry, vybrané lahůdky a špičková kvalita služeb zajistí, že si budete připadat doslova královsky.