Romantický víkend pro dva na zámku

Prožijte skutečně nezapomenutelný víkend ve dvou! Vydejte se na romantický pobyt na zámku! Překrásné interiéry, lahodné dobroty a špičková kvalita služeb vám dodají vskutku královský pocit. Dopřejte sobě a svému partnerovi to nejlepší.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Perfektní hotel, už jsem jej navštívil třikrát. Mají tu skvělý výběr z chutných jídel a personál je vždy připraven vám s čímkoliv pomoci. Moje čtyřletá dcera byla nadšená z tematických pokojů a moc se jí líbilo i v bazénech. Ve wellness najdete všechno, na co si vzpomenete. A každý den vám ještě zpříjemní odpolední svačina. Doporučuji, tohle místo stojí za návštěvu.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedoucí obchodního týmu pro Maďarsko
Ověřeno Travelkingem

“Jasných pět hvězdiček. Ohromila mě atmosféra historické budovy hotelu i úžasné okolní prostředí. Je tady čistý vzduch, dokonalé wellness a vstřícný personál. Využil jsem venkovní i vnitřní bazén a moc se mi líbila i možnost udělat si procházku parkem se vzrostlými stromy. A navíc - termální lázně Kehidakustány jsou od hotelu vzdálené jen 2 kilometry (z hotelu vás tam svezou zadarmo). Určitě se sem ještě někdy vrátím!”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým


Představovali jste si někdy, jaké to je být šlechticem? Vyzkoušejte si to na vlastní kůži během romantického pobytu pro dva na zámku. Výjimečná atmosféra zámeckých hotelů vás okamžitě pohltí a postaráno o vás bude doslova královsky.

Kam na wellness pobyt na zámku?

Výhodou současných zámků je oproti minulosti například to, že v nich často naleznete wellness. Věřte, že relaxace v prostorách zámku je opravdu výjimečným zážitkem.

Vyhlášené zámecké hotely najdete například v Maďarsku. V obklopení luxusních interiérů vás s partnerem čeká romantika, o jaké se vám ani nesnilo. I to je důvodem, proč se naši zákazníci právě na tyto pobyty tak rádi vracejí.