Nechte se hýčkat ve 4* hotelu St. Lukas Sanatorium v lázeňském městečku Świeradów-Zdrój. Těšit se můžete třeba na polopenzi, neomezené wellness s bazénem i vířivkou a na až 12 lázeňských procedur jako masáže a inhalace.

Pro náročnější zákazníky jsou tu luxusní balíčky s osmi, respektive dvanácti lázeňskými léčebnými procedurami. Na výběr dostanete z širokého portfolia služeb, mezi nimiž nechybí například rozmanité druhy léčebných koupelí, široká nabídka ručních masáží, vodní masáže, elektroléčba nebo třeba inhalace zdraví prospěšných par.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Monika T.)

Hotel je krásný, čistý, prostředí velmi příjemné. V našem poukazu jsme měli volný vstup do bazénu, vířivky a sauny. Vše fungovalo bez problémů. Strava velice různorodá, bohatá. Obsluha příjemná, stále udržovala prostředí jídelny čisté a uklizené.

Vynikající (Miroslava S.)

Hotel je udržovaný, všude čisto, teplo, útulno. Personál velmi ochotný. Jídlo výborné, dostačující výběr. Trochu vázla obsluha při objednávání nápojů při večeři, ale i to se postupně zlepšilo. S wellness jsme byli moc spokojeni, fungovaly 2 sauny, pára, v bazénu i ve vířivce byla příjemně teplá voda. Procedury jsme neměly, proto jejich kvalitu nemůžeme hodnotit. Vzhledem k tomu, že jsme měli únorový pobyt, využili jsme ski areál a perfektně jsme si zalyžovali. Sice je k dispozici pouze jediná sjezdovka, ale byla upravená, vyzkoušeli jsme i večerní lyžování, kdy byla perfektně osvětlená. Kabinová lanovka je moderní, rychlá. Nahoře i dole pod sjezdovkou je občerstvení. Celkově pobyt hodnotíme velmi kladně, určitě se do hotelu někdy vrátíme.

Vynikající (Martin T.)

Vše bylo v naprostém pořádku. Ochotný personál hotelu, všude čisto a opravdu chutné jídlo. Doporučuji výlet lanovkou a ochutnat uzené ryby v místních restauracích.

Vynikající (Karel Vožeh V.)

Hotel St. Lukas Sanatorium je nejspíše špička v Świeradów-Zdrój. Ubytování a služby komfortní a plně odpovídající ****. Personál velice ochotný a příjemný. Parkování na hotelovém parkovišti za cca 75 Kč./den. Polopenze formou bufetu. Snídaně i večeře dostatečný výběr. Jídlo je personálem doplňované, takže je ho dostatek. Pokrmy velice chutné. Wellness super. K dispozici jsou 2 Finské sauny, vířivka a bazén s protiproudem. Prostředí wellness je velice pěkné. Hotel je v blízkosti (cca 150m skrze hotelové parkoviště) hlavní třídy a lázeňské promenády se spousty obchody a restauracemi. Celkově pobyt hodnotím jako naprosto úžasný a doporučuji.

Vynikající (Ivet K.)

Do sanatoria St. Lukas jezdíme pravidelně...je to ráj na Zemi... Skvělé místo, super hotel a neskutečně chutné polské speciality, pod kterými se prohýbají stoly s jídlem...doporučuje celá rodina!

Skvělé (Václav H.)

Nedávno nově zrekonstruovaný (přistavěný) čistý, moderně vybavený hotel, situovaný na klidném místě, v malebném lázeňském městečku. Příjemný, ochotný personál se kterým se domluvíte i česky. Strava slušná, avšak dle mého názoru neodpovídá 4 hvězdičkovému standardu. Wellness centrum svojí velikostí neodpovídá kapacitě hotelu. Malý, mělký, v sychravém počasí věčně přeplněný, přechlorovaný bazén, vířivka cca. pro 4 osoby, přeplněné sauny. Procedury jsme neměli nemohu hodnotit. Závěr: Toto místo určitě stojí za návštěvu, ale neoslovilo nás natolik, že bychom se sem chtěli opakovaně vracet.

Vynikající (Olga T.)

Dobrý den. Poloha hotelu byla skvělá. V klidném a hezkém prostředí, ale zároveň kousek od centra. S hotelovými službami jsme byli nadmíru spokojeni. Personál milý a vstřícný. Strava výborná a velmi pestrá. Na výlet doporučuji Sklářskou Porubu. Vhodné pro děti, nachází se tam bobová dráha a svět dinosaurů.

Skvělé (Hana P.)

Byli jsme moc spokojeni. Příjemný personál, krásné ubytování, dobré jidlo. Doporučuji.

Skvělé (Hana Z.)

Strava výborná, personál příjemný, wellness dostačující na tak velký hotel poměrné malý bazén a jedna vířivka, ale spokojenost.

Vynikající (Magdalena H.)

Lázeňské městečko Šwieradow-Zdroj je překrásné, všude čisto, milo, kolonáda, parky, lavičky, fontány, květiny. Sanatorium St.Lukas vypadá jako pohádková budova, ubytování OK, wellness naprosto bezva (bazén, vířivka, sauny), bufetová snídaně a večeře ve velkém a rozmanitém množství, personál příjemný, usměvavý, vstřícný; 70% německá klientela, 25% polská a 5% česká; všude klid a pohoda; tipy na výlet určitě lanovkou na Stog Izerski a do Karpacze ke Sněžce.