• Domácí mazlíček za poplatek 15 €/den

  • Hotel je částečně bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Maximální komfort jen pár kroků od hranic

Užijte si klidnou atmosféru lázeňského městečka Świeradów-Zdrój jen kousek od hranic s Českem. V hotelu St. Lukas Sanatorium **** budete ubytováni ve dvoulůžkových pokojích, které jsou velmi dobře a funkčně vybavené. V každém z pokojů najdete televizi, telefon, ledničku a vlastní koupelnu se sprchovým koutem.

V hotelu na vás bude čekat bohatá polopenze. Hned po ránu vás zasytí snídaňové bufety, ke kterým můžete popíjet kávu, čaj, džus nebo vodu. Večeře jsou také formou bufetu a na výběr budete mít z různých polévek, hlavních jídel a dezertů, k jídlu lze dokoupit alkoholické nebo nealkoholické nápoje.

Wellness odpočinek

Přímo v hotelu je k dispozici plavecký bazén. A jelikož plavání je sport a po sportu by se mělo odpočívat, je pro vás připravena také horká vířivka s masážními tryskami nebo sauna.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jana K.)

Obdrželi jsme vše dle popisu v kuponu. Byli jsme trochu překvapeni velikostí hotelu, ale vše klapalo. Personál byl velmi profesionální a milí, strava skvělá. Wellness je na tak velký hotel malý, my jsme se soustředili na dobu, kdy jsme předpokládali menší zájem od ostatních hostů, takže jsem tam byli sami. Samozřejmě v sobotu v 19 hodin byl ve wellness velký nával.

Vynikající (Jaroslav M.)

Prostředí hotelu bylo hezké. Hotel byl čistý, pokoje prostorné a každý den uklizeno, jídlo bylo velmi dobré, jak snídaně tak večeře. Personál byl přívětivý a ochotný. Jediné v čem byl problém byl wellness, který je malý a cítit velmi chlórem. Celkově jsme si ale pobyt velmi užili.

Vynikající (Miloslav K.)

S pobytem v hotelu jsme byli nadmíru spokojeni a vše splnilo naše očekávání. Personál hotelu byl vstřícný a určitě bych hotel doporučil svým známým. Ketnerovi.