Pobyty v Jeseníkách s bazénem

Jeseníky jsou ideálním místem pro aktivní dovolenou i odpočinek v obklopení překrásné přírody. Vydejte se na pobyt v Jeseníkách s bazénem v ceně a užijte si navíc také vodní radovánky.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt jsme si opravdu užili. Hotel se nachází na krásném místě – výhledy z oken do krajiny byly úžasné. Pokoj byl prostorný, čistý, dokonce i s gaučem a televizí, což skvěle posloužilo večernímu odpočinku. Každé ráno jsme se těšili na vynikající snídaně, zvlášť pak na koláče. V okolí hotelu je spousta míst k vidění a od prozkoumávání nás neodradilo ani deštivé počasí. Doporučujeme hlavně procházku po léčivých jesenických pramenech.”

Alex Bendová
Alex Bendová
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Praděd Thamm je hotel s dlouhou a zajímavou historií, ale zároveň zrekonstruovanými a moderními pokoji a interiéry. Pokoj je vybaven vším, co během pobytu můžete potřebovat. Nechybí ani wellness centrum k odpočinku, nás nejvíce nadchla vířivka a relaxační zóna. Jsou zde 2 restaurace, bar, rumotéka a bowling. Nudit se tedy rozhodně nebudete. Určitě doporučuji vyzkoušet degustaci rumů. Snídaně byly klasické, ale večeře naprosto fantastické - všechna jídla, která nám byla naservírována byla vynikající. Z výletů doporučuji blízkou Poštovní štolu a rašeliniště Rejvíz.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým


Jeseníky lákají návštěvníky na spoustu přírodních krás i historické a kulturní skvosty. Během výletů zde navíc budete dýchat nejčistější vzduch v Česku. V létě vás po nejkrásnějších jesenických lokalitách provedou stovky kilometrů značených turistických tras. V zimě je možné Jeseníky prozkoumávat na běžkách nebo na svazích moderních lyžařských středisek. Pokud patříte mezi vodní živly, vyberte si dovolenou v Jeseníkách v hotelu s bazénem. Ať už vás v horách čekají jakékoliv aktivity, v zaplavat si pár temp ve vnitřním, nebo venkovním bazénu vždycky přijde vhod.