Pobyty v Jeseníkách s bazénem

Jeseníky jsou ideálním místem pro aktivní dovolenou i odpočinek v obklopení překrásné přírody. Vydejte se na pobyt v Jeseníkách s bazénem v ceně a užijte si navíc také vodní radovánky.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Garni Kolštejn jsme si nemohli vynachválit. Personál byl pozorný a vždy nápomocný, pokoj byl krásně upravený a na jídle v restauraci jsme si pochutnali, jako už dávno ne. Uvítali jsme odpočinek v parádním wellness centru s několika druhy saun a příště si určitě dopřejeme i nabízené saunové rituály. Výhodou hotelu je jeho skvělá poloha přímo v centru obce Branná, takže je ideálním výchozím bodem k turistickým trasám v okolí.”

Eva Prcínová
Eva Prcínová
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Praděd Thamm je hotel s dlouhou a zajímavou historií, ale zároveň zrekonstruovanými a moderními pokoji a interiéry. Pokoj je vybaven vším, co během pobytu můžete potřebovat. Nechybí ani wellness centrum k odpočinku, nás nejvíce nadchla vířivka a relaxační zóna. Jsou zde 2 restaurace, bar, rumotéka a bowling. Nudit se tedy rozhodně nebudete. Určitě doporučuji vyzkoušet degustaci rumů. Snídaně byly klasické, ale večeře naprosto fantastické - všechna jídla, která nám byla naservírována byla vynikající. Z výletů doporučuji blízkou Poštovní štolu a rašeliniště Rejvíz.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým


Jeseníky lákají návštěvníky na spoustu přírodních krás i historické a kulturní skvosty. Během výletů zde navíc budete dýchat nejčistější vzduch v Česku. V létě vás po nejkrásnějších jesenických lokalitách provedou stovky kilometrů značených turistických tras. V zimě je možné Jeseníky prozkoumávat na běžkách nebo na svazích moderních lyžařských středisek. Pokud patříte mezi vodní živly, vyberte si dovolenou v Jeseníkách v hotelu s bazénem. Ať už vás v horách čekají jakékoliv aktivity, v zaplavat si pár temp ve vnitřním, nebo venkovním bazénu vždycky přijde vhod.