Pobyty u moře pro jednoho

Chybí vám spolucestovatel, nebo máte rádi na dovolené svůj klid? Vydejte se na dovolenou u moře pro jednoho. Celý pokoj budete mít pro sami pro sebe a navíc se během pobytu nebudete muset nikomu přizpůsobovat. Pobřežní promenáda, moře i skvělé zážitky už na vás čekají!

Načítám nabídky...

Vašemu výběru neodpovídá žádný pobyt, zkuste upravit zadaná kritéria.Nepodařilo se vám letos sehnat nikoho, kdo by s vámi jel na dovolenou? To rozhodně neznamená, že byste to měli odpískat! Právě pro vás totiž máme nabídku pobytů u moře pro jednoho! Díky tomu, že budete mít ubytování pouze pro sebe a program bude kompletně ve vaší režii, se z dovolené vrátíte pořádně odpočinutí a plní elánu.

Kam na single dovolenou k moři?

Chorvatsko zůstává již po řadu let nejoblíbenější dovolenkovou destinací českých a slovenských turistů. Spousta z nich se na Jadran vrací opakovaně a není se čemu divit. Koho by neokouzlilo průzračně čisté moře, lahodná kuchyně a idylická atmosféra středověkých měst?

Je pro vás jídlo stejně důležité jako vodní radovánky? Pak vám na dovolenou pro jednoho doporučujeme zajet do Itálie. Lahodnou domácí zmrzlinu, vynikající kávu, speciality italské kuchyně i sklenku prosecca si dokonale vychutnáte i bez doprovodu.

Pokud se na pobyt u moře chystáte sami, je to ideální příležitost vyzkoušet něco nového! Co takhle vydat se na letní dovolenou netradičně směrem na sever – do Polska? Právě pobyty u moře v Polsku získávají v poslední době na stále větší oblibě. Jestliže nepatříte k milovníkům tropických teplot, je pro vás pobřeží Baltu naprosto ideální dovolenková destinace. Dlouhé písečné pláže s majáky, příjemné teploty do 30 °C a velmi přijatelné ceny zaručují dokonalou dovolenou u moře pro jednoho!