Pobyty na Šumavě pro dva

Šumava je ideálním místem pro aktivní dovolenou i odpočinkový pobyt, ze kterého se vrátíte jako znovuzrození. Ať už se na dovolenou chystáte s partnerem, kamarádem či kolegou, z naší bohaté nabídky pobytů na Šumavě pro dva si zajisté vyberete.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Jsem moc ráda, že jsem se na Šumavu podívala poprvé právě během pobytu ve Wellness Hotelu Chalupa ****. Se vším jsme byli maximálně spokojení! Jedná se o nádherný nový hotel v horském stylu, který překvapí nejen vyladěným moderním interiérem, ale především luxusním wellness s velkým bazénem a saunami. Bufetové snídaně i večeře neměly chybu. Nedaleko hotelu se nachází tolik atraktivních lokalit, že se během jednoho pobytu dá stihnout jen zlomek. Na Šumavu se tedy ještě určitě vrátím a do Wellness Hotelu Chalupa **** jakbysmet!”

Cindy Kapounková
Cindy Kapounková
Zákaznická podpora
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Orsinu byl skvělým gurmánským zážitkem přímo u břehu Lipna. Všechny prostory byly velmi moderní a personál pozorný a milý. V našem pokoji nás nejvíce nadchla terasa s posezením a skvělým výhledem. Parádní bylo také wellness s bazénem a saunou, kam si člověk po celém dni plném výletu mohl jít odpočinout. Hotel má dokonce i svou písečnou pláž s lehátky přímo u vody. Bezesporu nejlepší však byla polopenze. Všechna jídla, která jsme ochutnali, byla naprosto vynikající.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým


Šumava láká své návštěvníky především na okouzlující přírodu plnou hlubokých lesů, jezer a rašelinišť. Najdete zde mnoho rozhleden a vyhlídkových míst, odkud uvidíte jedinečnou šumavskou krajinu jako na dlani. K tomu je zde také řada atraktivních výletních cílů v podobě zřícenin, hradů, zámků a historických měst plných památek. Nejlépe si všechny krásy Šumavy užijete v dobré společnosti, a tak vybírejte z naší nabídky dovolené na Šumavě pro dva!

Kam na pobyt na Šumavě pro dva?

Ať už s vaším spolucestovatelem plánujete dovolenou strávit turistkou a sportováním, nebo dáte přednost památkám, neměli byste zapomenout ani na řádný odpočinek. Kde jinde si jej vychutnat než ve wellness přímo v hotelu? Vířivka, sauna nebo bazén jsou tím pravým místem, kde zrelaxujete tělo i mysl. Pokud k tomu přidáte masáže a wellness procedury, kombinace pro perfektní pobyt ve dvou je na světě!

To, že je Šumava ideální destinací pro rodiny s dětmi je známá věc. Ale věděli jste, že zde panují také mimořádné skvělé podmínky pro dovolenou se psem? Ušetřete si starosti, kdo vám vašeho zvířecího miláčka během dovolené pohlídá a vezměte jej s sebou do šumavských hotelů, kde čtyřnohé hosty rádi uvítají.