Pobyty na Šumavě pro dva

Šumava je ideálním místem pro aktivní dovolenou i odpočinkový pobyt, ze kterého se vrátíte jako znovuzrození. Ať už se na dovolenou chystáte s partnerem, kamarádem či kolegou, z naší bohaté nabídky pobytů na Šumavě pro dva si zajisté vyberete.

Načítám nabídky...


Šumava láká své návštěvníky především na okouzlující přírodu plnou hlubokých lesů, jezer a rašelinišť. Najdete zde mnoho rozhleden a vyhlídkových míst, odkud uvidíte jedinečnou šumavskou krajinu jako na dlani. K tomu je zde také řada atraktivních výletních cílů v podobě zřícenin, hradů, zámků a historických měst plných památek. Nejlépe si všechny krásy Šumavy užijete v dobré společnosti, a tak vybírejte z naší nabídky dovolené na Šumavě pro dva!

Kam na pobyt na Šumavě pro dva?

Ať už s vaším spolucestovatelem plánujete dovolenou strávit turistkou a sportováním, nebo dáte přednost památkám, neměli byste zapomenout ani na řádný dovolenkový odpočinek. Kde jinde si jej vychutnat než ve wellness přímo v hotelu? Vířivka, sauna nebo bazén jsou tím pravým místem, kde zrelaxujete tělo i mysl. Pokud k tomu přidáte masáže a wellness procedury, kombinace pro perfektní pobyt ve dvou je na světě!

To, že je Šumava ideální destinací pro rodiny s dětmi je známá věc. Ale věděli jste, že zde panují také mimořádné skvělé podmínky pro dovolenou se psem? Ušetřete si starosti, kdo vám vašeho zvířecího miláčka během dovolené pohlídá a vezměte jej s sebou do šumavských hotelů, kde čtyřnohé hosty rádi uvítají.