Oceněné hotely

Toužíte po luxusu a prvotřídní kvalitě? V tom případě určitě uvítáte pobyt v jednom z hotelů, který získal prestižní ocenění. Při pobytu v těchto hotelech máte zaručeno, že o vás bude dokonale postaráno.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Už jsem navštívil spoustu místních i zahraničních hotelů a musím říct, že jsem byl příjemně překvapen vybavením a servisem, které Resort Park Inn nabízí. Vynikající bylo také all inclusive - snídaně, obědy, večery i odpolední svačinka byly opravdu chutné a s bohatým výběrem. Velkým plusem byla také neomezená konzumace nápojů. S vyhlášenými lázněmi je hotel propojený chodbou, takže si můžete užívat koupání v bazénech, vrátit se na jídlo do hotelu a zase se jít koupat. Můj tip zní, vydejte se sem ve všední dny, kdy je v Sárváru i lázních méně lidí.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Gotthard Therme Hotel & Conference je úžasný! Musím pochválit čisté prostředí a bohatou polopenzi, s rodinou jsme ocenili neomezenou konzumaci nealkoholických nápojů. S hotelem je přímo propojené St. Gotthard Spa & Wellness – stačí se převléknout do plavek a županu a za pár minut si můžete užívat vodní skluzavky, hydromasážní vířivky, bazény, sauny a další atrakce. Skvělá je i lokalita, s výbornou dostupností do Rakouska a národního parku Őrség. Pokud nechcete trávit čas jen ve wellness, domluvte si výlet s průvodcem nebo vyjeďte na kole. ”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým


Jaké by to asi bylo bydlet v hotelu, který byl vyhlášený nejlepším maďarským hotelem roku 2022? Anebo v luxusním hotelu s dvoupatrovým wellness, kterému byste nejraději dali mnohem více než 5 hvězdiček? Nad těmito věcmi nemusíte jen přemýšlet, díky Travelkingu je můžete i zažít. Vybírejte z pobytů v oceněných hotelech!

Luxusní pobyty s puncem kvality

Díky této naší kategorii najdete hezky pohromadě širokou škálu luxusních možností po celém světě. Tyto hotely jsou známé pro svou vynikající kvalitu služeb, prvotřídní pohostinnost a zkrátka nezapomenutelný zážitek. V těchto hotelech se budete cítit jako v pohádce od chvíle, kdy vstoupíte do lobby. Moderní a luxusní design, často v kombinaci s parádní lokalitou vytváří atmosféru elegance a sofistikovanosti.

Pro hosty jsou k dispozici různé služby a vybavení, které uspokojí i ty nejnáročnější požadavky. Relaxujte ve wellness centru s bazény a saunami, nebo dokonce v místních lázních. Často si můžete také dopřát masáž či kosmetické ošetření anebo se protáhnout ve fitness centru s moderními cvičebními stroji.

Jestliže hledáte romantický pobyt, kde byste mohli oslavit například výročí, mezi oceněnými hotely jej určitě najdete.