O ubytování

Danubius Hotel Rába *** se nachází přímo v srdci nejoblíbenějšího maďarského lázeňského města Györ. Historické centrum nabízí úchvatnou atmosféru s mnoha barokními památkami a vyhlášenými farmářskými trhy. Najdete zde také jedinečné lázně a aquapark Rába Quelle umístěné na soutoku řek Mosoni-Dunaj a Rába. Blízké Pannonhalmské arciopatství (25 km), které patří na Seznam dědictví UNESCO, je jednou z nejstarších maďarských památek. Těšit se můžete na zahradu mnoha druhy vzácných květin. Nádhernou přírodu chráněné krajinné oblasti Szigetköz (30 km) můžete objevovat při výletech pěšky, na kole, na lodi i z koňského sedla.

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji vybaveném klimatizací, kabelovou televizí, WiFi připojením, telefonem, minibarem a vlastní koupelnou s fénem a župany.

Na čem si pochutnáte?

Součástí hotelu je belgická pivnice s jedinečnou atmosférou. Připravují se zde pokrmy maďarské i mezinárodní kuchyně, ke kterým si můžete dát vynikající belgická piva či místní vína. Šéfkuchař klade důraz na sezónnost a kreativní pojetí jídel. Ráno si vychutnáte snídani ve formě bufetu. Večer se servírují večeře výběrem z menu.

Kde budete relaxovat?

Po náročném dni si odpočinete ve finské či infrasauně. Dopřát si můžete i masáž. Dále ke k dispozici fitness centrum a solárium.

Danubius Hotel Rába ***

Danubius Hotel Rába ***

Árpád út 34 , Győr
Maďarsko

+36 96 889 400

raba.sales@danubiushotels.com

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Mazlíček za poplatek 10 €/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování za poplatek 2 000 HUF/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Fitness
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
10 m
Vzdálenost od lázní
1 km
Zastávka
50 m
Aquapark
1 km