• Check in od 15:00 hodin, check out do 11:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Ubytujte se pouhých 10 minut od lázní Györ

Přímo v centru nejoblíbenějšího maďarského lázeňského města Györ najdete hotel Rába ***, který vás nadchne stylovým interiérem, ochotným personálem a perfektními službami typickými pro všechny hotely prestižní hotelové sítě Danubius.

Hotel stojí v barokním centru města, blízko všech kaváren a restaurací a zároveň jen 10 minut chůze od populárních lázní. Disponuje komfortně zařízenými pokoji s vlastním sociálním zařízením WC, sprcha) a fénem. V pokoji je dále k dispozici TV, telefon, rádio a minibar.

Nechte se hýčkat gastronomií i wellness

Součástí hotelu je Belgická restaurace se snídaňovou místností, ve které si každé ráno pochutnáte na bohatém bufetu. Dále se můžete těšit na gastronomický zážitek při večeři o 3 chodech.

V hotelu se nachází i kavárna s restaurací, která je zařízená v duchu belgických restauračních zařízení - můžete tu ochutnat i pochoutky belgické kuchyně. Milovníky piva pak potěší nabídka více jak 25 druhů vyhlášených belgických piv.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Zoja N.)

Vše bylo v naprostém pořádku. Můžeme vřele doporučit. Jezdíme do těchto lázní a hotelu velmi rádi.

Skvělé (Petra ?.)

Hotel jsme navštívili již potřetí. Tentokrát nás velmi mile překvapilo, že večeře byla podávána formou bufetu! Avšak to se konalo pouze v sobotu a v neděli. Při poslední večeři (pondělí) jsme obdrželi jídelní lístek a číšník nám ukázal polévky, které si můžeme vybrat. Vybrali jsme si namísto polévky předkrm - salát. Domnívali jsme se, že si vybereme ještě hlavní jídlo a zákusek, ale číšník jídelní lístek odnesl. Salát byl tedy vše, co jsme ten poslední večer dostali. Když jsme se zeptali, jestli je to celá večeře, tak nám přinesl ještě zákusek. Mrzí nás, že poslední den pobytu došlo k této špatné události, protože jinak jsme byli velice spokojeni.

Skvělé (Luděk V.)

Starší hotel (ale to ničemu nevadí), pokoje menší, jídlo v pořádku (chutné, dobré), byť maďarská kuchyně nijak extra zastoupena nebyla (ano, byly tam nakládané papričky, feferonky a pod.). Ten, kdo má rád vepřové řízky a kuřecí maso, bude určitě spokojen. Wellnes hotelu nevím - malá sauna + sprcha - za mého pobytu mimo provoz (závada na termostatu sauny). Na recepci se domluvíte v pohodě německy nebo anglicky. Co mi vadilo bylo to, že když jsem odjel z hotelu, tak cca po hodině jízdy mě prozváněla čísla z: Řecko, Maďarsko, Rumunsko, Bulharsko. To se mi nikde, nikdy nestalo (možná ojediněle), ale toto byla sprcha volajících. Na recepci jsem při příjezdu vyplňoval jejich "příjezdový dotazník," kde je mmj adresa, telefonní číslo, e-mail apod. No budiž, snad zde není žádná souvislost... Pobyt jinak velmi hezký, Györ má krásné centrum.