Vydejte se do Maďarska a užijte si nejen celodenní vstup do známých termálů Sára, ale také neomezené wellness s horkou koupelí, několika saunami a soláriem. V Penzionu Marben *** vás čekají skvělé snídaně, večeře a welcome drink.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Květa M.)

Pobyt v Hegykö v penziónu Marben se nám velmi líbil. Penzión byl tichý, čistý. Strava v hotelu Tornacos by určitě mohla být pestřejší, jídla se opakovala během týdne. Uvítala bych i nějaké kompoty či ovoce.

Vynikající (Blanka Z.)

Pobyt v penzionu Marben se nám velmi líbil. Pokoje velmi útulné, čisté, voňavé. Snídaně kvalitní, personál milý, slušný, ochotný. Wellness v penzionu super.

Vynikající (Jozef H.)

Prostředí i služby perfektní, akorát bych doporučil, aby si lidi brali s sebou župany do lázní - nedají se tam nikde půjčit (v lázních).

Vynikající (Karel ?.)

Hezký penzion, příjemný personál, chutné jídlo. Malé lázničky v pěkném prostředí. Možnost hezkých výletů po okolí.

Vynikající (Renata O.)

S pobytem jsme byli velmi spokojeni, personál byl milý, vstřícný a ochotný. Hodnotíme známkou - 1. Všechno co bylo na kuponu uvedeno, jsme absolvovali, bylo to bezva.

Vynikající (Andrea M.)

S ubytováním jsme byli naprosto spokojení, čisto, klidné a příjemné prostředí, personál je velice vstřícný. Obdrželi jsme vše, co nám bylo na kupónu nabízeno. Lázně jsou od hotelu vzdáleny cca 5 min. pěšky. Doporučujeme výlet k Neziderskému jezeru.

Vynikající (Blanka F.)

Vše odpovídalo popisu a obdrželi jsme vše, co bylo v kuponu uvedeno. Snídaně bohaté. Wellness byl k dispozici, ale nám už nezbyl čas - přijeli jsme do termálů, personál milý a vstřícný. Pokoje čisté a útulné. Marben Penzion 1*. Zaplacenou jsme měli polopenzi, na večeře jsme chodili jinam, zde nevaří, velká škoda. Večeře byly formou bufetu, jídla tak ohodnoceno za 3, obsluha za 5 (známkování jako ve škole). Během 2 večeří nepřišel číšník a nezeptal se zda si přejeme občerstvení, procházeli kolem nás, jako když tam nejsme. Škoda - kazí to celkový dojem z pobytu. Příště již bychom u tohoto pobytu volili jen se snídaní bez večeře.

Skvělé (Dušan ?.)

Penzion bol veľmi pekný, čistucký, vkusne zariadený. Personál - max. ústretový. Strava - výborná. Mínus body - zavretá reštaurácia - bar (vraj sme mimo sezóny). V celom meste - dedine nie je žiadny bankomat, v obchodoch nebrali karty. Bankovkou 5000Ft sa nedalo v meste platiť - nikdo ju proste nechcel.

Vynikající (Zdena Z.)

Ubytování skvělé, prostorný a čistý pokoj, přátelský a ochotný personál, bohaté snídaně, celkově vynikající služby.

Vynikající (marta S.)

Boli sme veľmi spokojní s pobytom i s personálom aj služby sú skvelé, až sa nám odtial ani nechcelo odísť, až tak sme sa dobre cítili....