• Domácí mazlíček za poplatek 10 €/noc

  • Hotel je částečně bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Penzion Marben *** jen 5 minut chůze od lázní

Vychutnejte si dovolenou v lázních Hegykő, které patří na Seznam světového dědictví UNESCO a do Národního parku Fertő-Hanság. Město Hegykő se nachází v dobře dostupné lokalitě jak z Česka, tak Slovenska - jen hodinu jízdy od Bratislavy.

Penzion je navíc obklopen rozsáhlým areálem, kde je ticho a příjemný klid. Takže o dostatek odpočinku rozhodně nebudete mít nouzi.

Ubytováni budete v prostorném areálu rodinného Penzionu Marben ***. Každý pokoj je nadstandardně vybaven a najdete v něm vlastní sociální zařízení, LCD TV s českými a slovenskými programy, telefon a trezor. Pokoje jsou laděny do příjemných pastelových barev.


Penzion Marben *** je luxusně zařízený a díky svému vysokému standardu a milému personálu je velice oblíbený především u náročné německé klientely.


Relaxace ve wellness

Pro maximální komfort a odpočinek máte k dispozici wellness centrum. Můžete zde lenošit v sauně, infrasauně, soláriu i koupací kádi. Užijte si také jednu ze skvělých masáží (za příplatek).

Ve volných chvílích si zahrajte stolní tenis nebo zkuste jízdu na koni.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Vladimír J.)

Penzión Fortuna patří mezi naše oblíbené zařízení, které opakovaně navštěvujeme. I tentokrát jsme byli s úrovní služeb spokojeni.

Skvělé (Alena S.)

Ubytování pěkné, wellness skutečně k dispozici, jídlo dobré, personál penzionu velmi milý a ochotný. Je potřeba počítat s tím, že městečko Hegökö je skutečně malé - spíš vesnice. Rozhodně to není pro nikoho, kdo by hledal "lázeňské povyražení".

Vynikající (Blanka F.)

Vše odpovídalo popisu a obdrželi jsme vše, co bylo v kuponu uvedeno. Snídaně bohaté. Wellness byl k dispozici, ale nám už nezbyl čas - přijeli jsme do termálů, personál milý a vstřícný. Pokoje čisté a útulné. Marben Penzion 1*. Zaplacenou jsme měli polopenzi, na večeře jsme chodili jinam, zde nevaří, velká škoda. Večeře byly formou bufetu, jídla tak ohodnoceno za 3, obsluha za 5 (známkování jako ve škole). Během 2 večeří nepřišel číšník a nezeptal se zda si přejeme občerstvení, procházeli kolem nás, jako když tam nejsme. Škoda - kazí to celkový dojem z pobytu. Příště již bychom u tohoto pobytu volili jen se snídaní bez večeře.