Dopřejte si jedinečný pobyt v hotelu Wesselényi Györ ***. Kromě vstupu do místních termálů a do ZOO vás v některých variantách čeká navíc ještě gurmánská večeře na přivítanou i na rozloučenou.
Dopřejte si jedinečný pobyt v hotelu Wesselényi Györ ***. Kromě vstupu do místních termálů a do ZOO vás v některých variantách čeká navíc ještě gurmánská večeře na přivítanou i na rozloučenou.

Pobyt v hotelu si také můžete zpestřit procházkou podél řeky Rába, kterou určitě uvítají všechny romantické duše.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Bohumila R.)

Spokojeni, přijemný personál, klienti převážně češi a slováci, všude se domluvíte po slovensky

Vynikající (Ivo V.)

Hotel velmi příjemný, personál milý a ochotný. Vše odpovídalo nabídce. Město úžasné s pohodovou atmosférou. Lázně prima. Vřele doporučuji. A haláslé v centru města nemělo chybu.

Vynikající (Vendula H.)

Krásný hotel, všude číslo, výborné jídlo, moc milý personál. Jen poplatek 10EUR za osobu a noc mi přijde dost.

Vynikající (Kateřina S.)

Pěkný, čistý, klidný hotel, dobré jídlo a příjemný personál. Relax v lázních. Za nás super, budeme se vracet.

Vynikající (Bedřich T.)

Pobyt byl odpovídající prezentaci a se všemi nabízenými službami jsme byli moc spokojeni.

Vynikající (Peter V.)

Poloha hotelu je výborná. Do centra to bylo pouze pár minut. Strava byla dobrá, personál velmi příjemný a ochotný. Hotel mohu doporučit.

Vynikající (Jindřich ?.)

V hotelu se nám velmi líbilo, personál byl příjemný a ochotný, strava chutná, pestrá a bohatá, prostředí příjemné jako doma.

Skvělé (Kristýna P.)

Celkově jsme si pobyt moc užili, hotel byl příjemný, parkování zdarma ve dvoře, strava výborná, personál milý. Hotel má velmi dobrou polohu, pěknou procházkou se dá přijít k termálním lázním, v blízkosti hotelu je i minimarket. I když je hotel hezký, dle popisu jsme čekali malinko víc. Nově zrekonstruovaný hotel určitě není a koupelna byla spíš pro méně náročnou klientelu.

Vynikající (Kamila P.)

Byli jsme velice příjemné překvapení s personálem hotelu byli velice vstřícní poradili nám kam na výlety co se týká stravy vynikající kuchyně a porce které jsme měli byly tak veliké že to byl problém sníst.

Vynikající (Lenka P.)

Ubytování krásné v blízkosti nádraží, čistota pokoje a koupelny, denně výměna ručníků, vstup do lázní bezvadný i zoo pěkné. Jen cena za pití - voda a víno po večeři předražená.