Wesselényi Hotel Györ ***  v oblíbených lázních

Vydejte se do lázeňského města Györ a dopřejte si luxusní ubytování v maďarském Wesselényi Hotel Györ ***. Díky perfektní poloze hotelu dorazíte do známých termálních lázní během 15 - 20 minut chůze nebo za pouhých 5 minut jízdy autem.


Nově zrekonstruovaný hotel zajišťuje pro své návštěvníky služby vysokého standardu, je proto vhodnou volbou i pro náročné zákazníky.


Pokoje hotelu jsou komfortně zařízeny - najdete zde TV, rádio, minibar a vlastní sociální zařízení (WC, sprcha). Pro maximální pohodlí všech hostů je zde k dispozici také klimatizace a balkon. Těšte se také na vynikající snídaně, které se podávají od 6:30 do 9:30 hodin.

Hotel se může také chlubit svojí skvělou dostupností - nachází se totiž jen zhruba 100 metrů od autobusového a vlakového nádraží, a je tak skvělým výchozím bodem pro výlety do okolí.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Vladimír K.)

Hotel blízko obou nádraží. Parkoviště uvnitř hotelu není velké, ale je pár míst i před hotelem. Pokoje slušné a čisté. Přátelům se na pokoji netopilo a nepodařilo se ani po urgenci u personálu. Naštěstí nebyla velká zima!! Personál příjemný a ochotný. Snídaně šv. stoly, večeře servírovaná. Polévka, druhý chod a zákusek. Nápoje se platily. Do centra cca 5 min., do termálu přes město cca 15-20 min., ale v pohodě. Sleva do termálu je na celodenní vstup, ale pouze s jednou skříňkou pro 2 osoby. Nebyl zas takový problém. Před vánoci je město nádherně vyzdobené a stánky s jídlem a nápoji patřící k vánocům :-). Celkově jsme byli spokojeni. Doporučuji navštívit. (hlavně před vánoci).

Skvělé (Frantisek T.)

Zodpovedalo to ponuke ktoru sme dostali. Personal bol ustretovy. Poloha hotela vyborna.

Vynikající (Marek Z.)

Velice milí lidé, polopenzi nám po celou dobu zajišťoval sám pan majitel.