Osobně ověřené nabídky

U nás v Travelkingu pobyty osobně ověřujeme a ručíme za to, že každý z nich bude stát za to.

Podle jakých kritérií pobyty ověřujeme?

 • Pobyt ověřil člen Travelking týmu

  Všechno jsme si vyzkoušeli a víme, co vám nabízíme.
 • Z pobytu se vracejí spokojení zákazníci

  Vážíme si vaší zpětné vazby. Hodnocení alespoň 4/5 je známka vaší spokojenosti.
 • Zákazníci si pobyt vybírají opakovaně

  Věříme, že pobyty, ke kterým se vracíte, jsou skutečně kvalitní.

Luhačovice: Tipy na výlet a zajímavá místa

Lázně Luhačovice vás okouzlí v každém ročním období. Nacházejí se v malebném údolí Chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty a jsou obklopeny nádhernou nedotčenou přírodou. K nejznámějším místním léčivým pramenům patří Vincentka, Aloiska a Ottovka. Kromě relaxace a aktivního odpočinku zde najdete pestré možnosti kulturního i sportovního vyžití. Díky souboru staveb architekta Dušana Jurkoviče je jádro města je skutečným skvostem. K dokonalosti místní atmosféru dotváří četné lázeňské vily, kolonáda a rozlehlý park. Krásy Luhačovic a okolí můžete objevovat při výletech pěšky, na kolech, na bruslích i při okružní jízdě autovláčkem.

Městská plovárna Luhačovice Nejoblíbenější výlet v lokalitě

Městská plovárna Luhačovice poskytuje jedinečnou příležitost **celoročního koupání v plaveckém bazénu** se čtyřmi dráhami, **zážitkovém bazénu** s chrliči, tryskami, divokou řekou a dalšími lákadly pro děti i dospělé. Odpočinout si můžete ve **vířivce pro 10 osob** a přes léto jsou k dispozici i sluneční terasy.
Více informací

Luhačovice Nejoblíbenější výlet v lokalitě

Nejoblíbenější **moravské lázně Luhačovice** nabízejí spoustu možností trávení volného času od různých sportovních aktivit přes výlety k blízkým památkám až po procházky po kolonádě spojené s popíjením minerálních pramenů a vychutnáváním lázeňských oplatek. Zajít si můžete i k blízké přehradě, zarybařit si, projet se na šlapadle nebo si užívat krásný vzduch v místních alejích a parcích. Neodolatelné kouzlo město získalo díky souboru staveb architekta Dušana Jurkoviče. **Co patří mezi skvosty Luhačovic?** - Jurkovičův dům a soubor dalších staveb ve stylu lidové secese. - Lázeňský park - Lázeňská kolonáda Za relaxací zamiřte do **Městské plovárny Luhačovice** nebo na klidnou **procházku k Jezírku lásky**. Za poznáním se vydejte do **Muzea luhačovického Zálesí.**
Více informací

Mapa tipů na výlet celkem 6 tipů

Luhačovice: Tipy na výlet

Články, které by vás mohly zajímat

10 nejlepších míst v Česku, kam letos vyrazit na dovolenou

10 nejlepších míst v Česku, kam letos vyrazit na dovolenou

 • TIPY TÝMU TRAVELKING, TO NEJLEPŠÍ
 • 16. 3. 2020

Proč se hnát k moři, když doma je tak krásně? Vyrazte letos v létě na dovolenou po Česku a poznejte to nejlepší z našich hor a měst. Poradíme, kam za koupáním, turistikou i historickými památkami. Stále máte co objevovat.

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK