Last minute pobyty u moře

Léto je tady a vy ještě nemáte zajištěnou dovolenou? Vyberte si z naší nabídky extra výhodných last minute pobytů u moře. Tak kam to letos bude? Chorvatsko, Itálie, Slovinsko, nebo snad Polsko?

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“V Hotelu Victoria jsme strávili příjemný a odpočinkový pobyt. Personál hotelu byl velice milý a ochotně nám vše vysvětlil. Pokoj byl dostačující a příjemným překvapením byl velký balkon. Nejvíce jsme byli nadšení z wellness centra. Do sauny jsme se chodili prohřát po koupání v osvěžujících vodách Baltu. Doporučujeme navštívit písečnou pláž kousek od hotelu, vyzkoušet koupání v Baltském moři a zajet do sousedního města Kolobřeh. ”

Aneta Kotrlová
Aneta Kotrlová
Zákaznická podpora
Ověřeno Travelkingem

“Hotel Pinija nás ohromil a své 4* si naprosto zaslouží. Nedávno prošel rekonstrukcí, takže pokoj i koupelna byly nové a hezky zařízené. Každý si tu najde to své (minigolf, tenis, bary, restaurace, taneční večery, programy pro děti, bazény, wellness...). Hotel má ideální polohu, leží na poloostrůvku a je obklopen plážemi a mořem. V rámci polopenze jsme zažili opravdovou hostinu. Na snídani i večeři bylo na výběr opravdu vše, na co si jen člověk vzpomene. Nechyběly dezerty, které byly dokonalou tečkou za každým dnem.”

Nikola Průdková
Nikola Průdková
Finanční tým


Dovolená u moře patří k nejkrásnějším letním zážitkům. Pokud jste její zařizování letos zatím nestihli, ačkoliv je už nejvyšší čas, nezoufejte. Vyberte si z naší pestré nabídky last minute pobytů u moře za ty nejvýhodnější ceny. Přesvědčte se sami, že dovolenou snů je možné objednat i na poslední chvíli. Pak už stačí zabalit plavky, žabky a osušku a vyrazit můžete třeba hned zítra! Tak kam to bude? Do oblíbeného Chorvatska nebo Itálie, či netradičně k Baltskému moři do Polska?