Romantika v tradičním toskánském hotelu

Hotel Il Colombaio *** najdete v půvabném městečku Castellina in Chianti v Toskánsku. Hotel je rustikálně zařízený a nabízí tu pravou atmosféru tradiční Itálie.

Pokoje jsou vybavené tradičním nábytkem, TV s plochou obrazovkou, minibarem a vlastní koupelnou s kosmetikou. Atmosféru dotváří odhalené stropní trámy a malované obrazy na zdech.

Na snídaních formou bufetu si pochutnáte na místních sýrech, šunkách a mnoha druzích sladkého i slaného pečiva.

Bazén, turistika a historie

Přímo u hotelu je vám k dispozici venkovní bazén s lehátky, dále se zde nachází třeba letní terasa a alej, kde si pochutnáte na čersvých fících přímo ze stromu.

Okolí hotelu patří k oblíbeným místům pro turistiku a cyklistiku. Vydat se můžete také za památkami do nedaleké Sieny (20 km) a Florencie (40 km).

Dodatečné info

 • Dítě do 2,9 let zdarma bez nároku na lůžko včetně snídaně.

 • Dítě do 2,9 let 10 €/den v postýlce bez nároku na stravu.

 • Dítě od 3 let nebo třetí dospělá osoba 30 €/den včetně lůžka a snídaně.

 • Místní poplatek 1,5 €/osoba/den.

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu .
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu . Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační. Můžete se také obrátit na naši zákaznickou podporu, která ráda dostupnost termínu ověří za vás.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací. I s rezervací vám ochotně pomůže zákaznická podpora, stačí nám jen zaslat číslo kupónu, jméno, počet osob a termín.

Kupony je možné do 14 dní od zakoupení vrátit, pokud termín nebyl rezervován u hotelu.

 • Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček za poplatek 10 €/noc

 • Hotel není bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Tipy na výlet

Město Siena

Město Siena

Siena je perlou Toskánska. Navštivte zde úžasnou katedrálu Duomo, radnici Palazzo Pubblico a hlavně netradiční půlkruhové náměstí Piazza del Campo s renesanční kašnou. Od roku 1995 je město zapsáno v seznamu památek světového dědictví UNESCO. Sienskách architektura je charakteristická stavbou z cihel. Důvodem jsou hlinité půdy v okolí města, vhodné pro výrobu cihel. Sienu naštěstí nepotkal osud většiny italských měst, které byly za druhé světové války vybombardovány. Město je tedy značně zachovalé. Nejpopulárnější událostí v ruce je zde tzv. Palia. Jedná se o koňské dostihy, který se konají na náměstí Piazza del Campo. Soupeří spolu jezdci z jednotlivých čtvrtí města. Čtvrť, která vyhraje, má poté právo uspořádat bujarý večírek ve čtvrti, která dostih prohrála, a to bez jakýchkoli postihů.

Opatství San Galgano

Opatství San Galgano

Užijte si tajemnou atmosféru gotického kláštera původně ze 13. století. Opatství leží v údolí mezi městy Chiusdino a Monticiano v provincii Siena. Opodál stojí rotunda Montesiepi z roku 1185 a hrobka svatého Galgana. Stavba opatství započala v roce 1220, ale dokončena byla až o celých šest století později. Scenerie opatství San Galgano okouzlila ruského režiséra Andreje Tarkovského, který v roce 1983 toto místo využil k natáčení svého filmu Nostalgie.

Florencie

Florencie

Florencie je renesanční perla na řece Arno, která si vás podmaní svým půvabem a architektonickými skvosty. Hlavní město Toskánska láká ročně miliony nadšených návštěvníků. Pokud jste se doteď nezamilovali do Itálie a jejích krás, po návštěvě Florencie se tak určitě stane. Historické centrum města je od roku 1982 na seznamu UNESCO. Mezi památky, které rozhodně nesmíte vynechat při návštěvě Florencie patří: bazilika Santa Maria del Fiore, socha Davida od Michelangela, Brunelleschiho dóm, most Ponte Vecchio, palác Medicejských a stovky dalších fascinujících památek.