Hotel Il Colombaio ***

Hotel Il Colombaio ***

Via Chiantigiana 29, Castellina in Chianti
Itálie

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček je zdarma
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Venkovní bazén
Kolárna
Půjčovna kol
Konferenční místnost
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,5 km

O ubytování

Hotel Il Colombaio *** najdete v půvabném městečku Castellina in Chianti v Toskánsku. Rustikální zařízení hotelu sídlícího v tradiční kamenné vilce nabízí tu pravou atmosféru Itálie. Okolí hotelu navíc patří k oblíbeným místům na turistiku a cyklistiku - je totiž protkané zajímavými trasami a památkami. Jen 550 m od hotelu stojí Architektonické muzeum, vydat se můžete i za památkami do nedaleké Sieny (20 km) a Florencie (40 km).

Kde budete spát?

Budete ubytováni v pokojích vybavených tradičním nábytkem, které přímo dýchají osobitým stylem oblasti. Nechybí tu TV s plochou obrazovkou, minibar, skříň a vlastní koupelna s kosmetikou a fénem. Atmosféru dotvářejí odhalené stropní trámy a malované obrazy na stěnách.

Na čem si pochutnáte?

Na snídani formou bufetu si pochutnáte na místních sýrech, šunce a mnoha druzích sladkého i slaného pečiva. Na večeři se pak zastavte do restaurace vzdálené jen 300 m.

Kde budete relaxovat?

Přímo u hotelu je vám k dispozici venkovní bazén s lehátky, dále se zde nachází například letní terasa a alej, kde si pochutnáte na čerstvých fících přímo ze stromu.

Ověřeno Travelkingem

“Z Toskánska jsme byli všichni nadšeni a rozhodně se sem ještě vrátíme. Hotelu Il Colombaio nabízí ubytování v klasickém toskánském stylu, navíc je u něj velký bazén, děti zase nadchly želvy. Nachází se v pohodové a romantické vesničce Castellina in Chianti, která je obklopena vinicemi a plná fantastických restaurací i kaváren. Navíc to je odtud kousek do skvostných měst jako je Siena a Florencie.” Přečtěte si celou recenzi

Vladimír Dvořák - Obchodní tým
Osobně ověřeno v: Srpnu 2022