Dovolená v Polsku u moře

Zkuste letos změnu a vypravte se na letní dovolenou k moři na sever – do Polska. Pobřeží Baltského moře vás ohromí písčitými plážemi, vynikající úrovní služeb i příjemným podnebím.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“V Hotelu Victoria jsme strávili příjemný a odpočinkový pobyt. Personál hotelu byl velice milý a ochotně nám vše vysvětlil. Pokoj byl dostačující a příjemným překvapením byl velký balkon. Nejvíce jsme byli nadšení z wellness centra. Do sauny jsme se chodili prohřát po koupání v osvěžujících vodách Baltu. Doporučujeme navštívit písečnou pláž kousek od hotelu, vyzkoušet koupání v Baltském moři a zajet do sousedního města Kolobřeh. ”

Aneta Vybíralová
Aneta Vybíralová
Zákaznická podpora


Proč vyrazit na dovolenou k moři do Polska?

Zvláště pokud nepatříte k milovníkům vedra, představuje pro vás letní dovolená u Baltu zajímavou alternativu ke známým přímořským destinacím na jihu Evropy či v tropických oblastech. Letní teploty se zde totiž pohybují okolo příjemných 25–27 °C, což je ideální na výlety i koupání v moři. Na dlouhých udržovaných písečných plážích je navíc stále relativně málo turistů a nemusíte se tedy obávat, že zde bude hlava na hlavě. Další výhodou je blízkost – cesta autem z Prahy do oblíbeného letoviska Kolobřeh trvá 6 hodin. Většina hotelů na pobřeží Baltského moře je navíc vybavena wellness, takže si kromě dovádění v moři užijete také zasloužený odpočinek v sauně anebo vířivce.