Dovolená u vody se psem

Neumíte si představit dovolenou bez svého mazlíčka? Vyberte si z hotelů, které umožňují pobyt se psem a ještě se nachází nedaleko osvěžujícího jezera, rybníku či říčky.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Už jsem navštívil spoustu místních i zahraničních hotelů a musím říct, že jsem byl příjemně překvapen vybavením a servisem, které Resort Park Inn nabízí. Vynikající bylo také all inclusive - snídaně, obědy, večery i odpolední svačinka byly opravdu chutné a s bohatým výběrem. Velkým plusem byla také neomezená konzumace nápojů. S vyhlášenými lázněmi je hotel propojený chodbou, takže si můžete užívat koupání v bazénech, vrátit se na jídlo do hotelu a zase se jít koupat. Můj tip zní, vydejte se sem ve všední dny, kdy je v Sárváru i lázních méně lidí.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Rakovec splnil naše očekávání. Hotel je umístěný v klidné lokalitě u brněnské přehrady, která nabízí spoustu aktivit. Nesmírně jsme si užili hlavně vstup do wellness, příjemně nás překvapila jeho úroveň, prostor byl moderní a čistý. Snídaně byly velmi chutné a pravidelně doplňované. Také hotelový personál byl po celou dobu pobytu milý a příjemný, takže služby hotelu při nejbližší cestě do Brna opět rádi využijeme.”

Lenka Lávová
Lenka Lávová
Zákaznická podpora


Nerozhodujte se mezi tím, jestli zůstanete doma se svým miláčkem nebo pojedete na dovolenou a vezměte svého pejska s sebou! Vám oběma se bude v létě nejvíc líbit u vody, kde se můžete spolu koupat i procházet po romantických březích. Necháte se nalákat?

Kde si užijete nejlepší pobyt u vody se psem?

Dostatek přehrad a vodních nádrží s přírodními koupališti najdete u nás i na sousedním Slovensku. V Česku zamiřte k Lipnu nebo k Máchovu jezeru. Na dovolenou na Slovensku se potom i s pejskem vydejte na návštěvu Liptova, kde se nachází Liptovská Mara ideální ke koupání i na windsurfing. Vašeho miláčka i vás nadchne také vodní nádrž na Oravě obklopená krásnou přírodou.

Pořádné koupání bez omezení a dovádění v jemném písku si do sytosti užijete u moře. Mnoho zdejších hotelů a penzionů nabízí možnost ubytování také s pejskem, a tak ho vezměte do Chorvatska nebo Itálie.

Úplně jinou kapitolou je relax v termální vodě v lázních. Váš pejsek si sice procedury a termální bazény užívat s vámi nebude, ale procházky lázeňskými parky a posezení v kavárnách si můžete užívat spolu. V hotelu se postarají o vás oba, vydejte se tedy do Maďarska nebo do Karlových Varů.