Dovolená u vody se psem

Neumíte si představit dovolenou bez svého mazlíčka? Vyberte si z hotelů, které umožňují pobyt se psem a ještě se nachází nedaleko osvěžujícího jezera, rybníku či říčky.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Už jsem navštívil spoustu místních i zahraničních hotelů a musím říct, že jsem byl příjemně překvapen vybavením a servisem, které Resort Park Inn nabízí. Vynikající bylo také all inclusive - snídaně, obědy, večery i odpolední svačinka byly opravdu chutné a s bohatým výběrem. Velkým plusem byla také neomezená konzumace nápojů. S vyhlášenými lázněmi je hotel propojený chodbou, takže si můžete užívat koupání v bazénech, vrátit se na jídlo do hotelu a zase se jít koupat. Můj tip zní, vydejte se sem ve všední dny, kdy je v Sárváru i lázních méně lidí.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Největšími perlami našeho pobytu v ikonickém Hotelu Patria **** byla vynikající polopenze ve Slunečné restauraci, milý a ochotný personál i rozsáhlé wellness centrum se spoustou zákoutí pro odpočinek po náročné turistice. Opomenout nemohu také unikátní polohu ubytování, které se nachází přímo u nádherného Štrbského plesa. Díky tomu je toto místo ideálním výchozím bodem pro turisty i lyžaře.”

Lukáš Fecko
Lukáš Fecko
Vedoucí IT týmu


Nerozhodujte se mezi tím, jestli zůstanete doma se svým miláčkem nebo pojedete na dovolenou a vezměte svého pejska s sebou! Vám oběma se bude v létě nejvíc líbit u vody, kde se můžete spolu koupat i procházet po romantických březích. Necháte se nalákat?

Kde si užijete nejlepší pobyt u vody se psem?

Dostatek přehrad a vodních nádrží s přírodními koupališti najdete u nás i na sousedním Slovensku. V Česku zamiřte k Lipnu nebo k Máchovu jezeru. Na dovolenou na Slovensku se potom i s pejskem vydejte na návštěvu Liptova, kde se nachází Liptovská Mara ideální ke koupání i na windsurfing. Vašeho miláčka i vás nadchne také vodní nádrž na Oravě obklopená krásnou přírodou.

Pořádné koupání bez omezení a dovádění v jemném písku si do sytosti užijete u moře. Mnoho zdejších hotelů a penzionů nabízí možnost ubytování také s pejskem, a tak ho vezměte do Chorvatska nebo Itálie.

Úplně jinou kapitolou je relax v termální vodě v lázních. Váš pejsek si sice procedury a termální bazény užívat s vámi nebude, ale procházky lázeňskými parky a posezení v kavárnách si můžete užívat spolu. V hotelu se postarají o vás oba, vydejte se tedy do Maďarska nebo do Karlových Varů.