Dovolená u vody se psem

Neumíte si představit dovolenou bez svého mazlíčka? Vyberte si z hotelů, které umožňují pobyt se psem a ještě se nachází nedaleko osvěžujícího jezera, rybníku či říčky.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Hotel se nachází hned u pobřežní promenády a oblázkové pláže. Mezi vodní atrakce patří vnitřní a venkovní bazén a samozřejmě moře. Pokoj byl prostorný s velkým balkonem a výhledem na moře i ostrov Pag. Skvěle jsem si v něm odpočinul, zvláště díky dobré klimatizaci. Jídlo formou all inclusive bufetů bylo dobré. Alkoholické a nealkoholické nápoje jsou v ceně od rána do večera, takže se během dovolené nemusíte bát ani žízně. Ostrov Pag je se svou rozmanitou krajinou opravdu výjimečnou částí Chorvatska, kterou doporučuji navštívit lodí Marino.”

Norbert Handra
Norbert Handra
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Rakouské alpy jsou nádherné a Hotel Sonnhof Rauris je ideálním místem pro jejich objevování. Leží jen 30 minut od města a jezera Zell am See a rekreačního střediska Kaprun. Hotel je naprosto dostačující k přespání v čistém pokoji, odpočinku po výletech a načerpání energie při jídle. Pouze od wellness toho moc nečekejte. Personál byl velmi příjemný a pozitivně nás překvapil i online check in. Oceňuji také možnost parkování přímo u hotelu a nádherný výhled z balkonu.”

Jiří Homola
Jiří Homola
Marketingový tým


Nerozhodujte se mezi tím, jestli zůstanete doma se svým miláčkem nebo pojedete na dovolenou a vezměte svého pejska s sebou! Vám oběma se bude v létě nejvíc líbit u vody, kde se můžete spolu koupat i procházet po romantických březích. Necháte se nalákat?

Kde si užijete nejlepší pobyt u vody se psem?

Dostatek přehrad a vodních nádrží s přírodními koupališti najdete u nás i na sousedním Slovensku. V Česku zamiřte k Lipnu nebo k Máchovu jezeru. Na dovolenou na Slovensku se potom i s pejskem vydejte na návštěvu Liptova, kde se nachází Liptovská Mara ideální ke koupání i na windsurfing. Vašeho miláčka i vás nadchne také vodní nádrž na Oravě obklopená krásnou přírodou.

Pořádné koupání bez omezení a dovádění v jemném písku si do sytosti užijete u moře. Mnoho zdejších hotelů a penzionů nabízí možnost ubytování také s pejskem, a tak ho vezměte do Chorvatska nebo Itálie.

Úplně jinou kapitolou je relax v termální vodě v lázních. Váš pejsek si sice procedury a termální bazény užívat s vámi nebude, ale procházky lázeňskými parky a posezení v kavárnách si můžete užívat spolu. V hotelu se postarají o vás oba, vydejte se tedy do Maďarska nebo do Karlových Varů.