Dovolená v Itálii se psem

Věděli jste, že v některých oblíbených turistických destinacích je možný pobyt i se psy? Vyberte si z naší nabídky pobytů v Itálii a vydejte se se svým čtyřnohým kamarádem objevovat nádherné pláže ve slunné Itálii.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Na pobyt i cestu do Hotelu Borgo I Tre Baroni vzpomínám opravdu velice rád. Byla to moje první velká cesta po Itálii a první seznámení se s Toskánskem. Po zdolání kopce a serpentin se člověk ocitne v nádherné toskánské vesničce a stylově zařízeném hotelu. Čas můžete trávit u bazénu se sklenkou vína, nebo se vydat do Florencie, která je v pohodlné dojezdové vzdálenosti. S klidným srdcem mohu všem doporučit.”

Tomáš Čmelík
Tomáš Čmelík
Spolumajitel Travelkingu
Ověřeno Travelkingem

“Z Toskánska jsme byli všichni nadšeni a rozhodně se sem ještě vrátíme. Hotelu Il Colombaio nabízí ubytování v klasickém toskánském stylu, navíc je u něj velký bazén, děti zase nadchly želvy. Nachází se v pohodové a romantické vesničce Castellina in Chianti, která je obklopena vinicemi a plná fantastických restaurací i kaváren. Navíc to je odtud kousek do skvostných měst jako je Siena a Florencie.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodní tým


Dovolená v Itálii, to je hlavně koupání se v moři, výlety za ikonickými starodávnými památkami a vychutnávání si znamenité místní kuchyně. Svého čtyřnohého miláčka přitom můžete za všemi zmíněnými zážiky vzít na dovolenou k moři s sebou. Vyhnete se tak nejen složitému hledání hlídání, ale také obav, zda se má váš pejsek bez vás dobře. Uvidíte, že dovádění v moři a na pláži si užije stejně jako vy.

Navštivte Itálii i se svým pejskem

Díky moři, městům plným památek i vysokým horám jako stvořeným na turistiku je Itálie ideálním místem na letní dovolenou. Za krásami Itálie přitom nemusíte cestovat dlouhé dny, na sever země se autem dostanete za několik hodin. Snadná dostupnost destinace je výhodou, když se na dovolenou chystáte s malými dětmi nebo třeba právě s pejskem. Vyberte si tedy pobyt například v oblíbeném Toskánsku, které je proslulé vínem a uměním nebo v Rimini na pobřeží Jaderského moře . Za pouhých pár hodin cesty si se svým čtyřnohým miláčkem vychutnáte první procházku po pláži nebo kolem horského jezera.

Na co se ještě můžete těšit během dovolené v Itálii?

Pokud vám koupání se v moři nestačí, nebo se chystáte do vnitrozemí, zarezervujte si ubytování s bazénem. O relaxaci u vody s drinkem jen pár kroků od vašeho pokoje tak nepřijdete. Pro milovníky pohybu a majitele aktivních pejsků je zde možnost půjčení si kol přímo na místě ubytování.