Parádní dovolenou zažijete v historickém městě Zlaté Hory v nedávno zrekonstruovaném Hotelu Praděd Thamm ***. Hotel nabízí kromě fantastického horského prostředí s nejčistším vzduchem v ČR polopenzi a neomezený vstup do wellness s bazénem, saunami a vířivkou.

Věděli jste, že...?

Hotel Praděd Thamm *** zakoupili manželé Kentonovi, kteří se seznámili v Austrálii, kde pan George Kenton vedl Hotel Hilton a manželka pro něj pracovala jako asistentka. Po letech se rozhodli, že koupí starý hotel ve Zlatých Horách - v místě, které se pyšní nejčistším vzduchem v Česku.


O ubytování

Hotel Praděd Thamm *** a Penzion Praděd Thamm, se kterým je hotel přímo propojený chodobu, leží ve městě Zlaté Hory obklopený nádhernou přírodou okolních divokých Jeseníků, jen kousek od několika turistických cílů. Pěšky nebo na kole se odsud vydejte například do Poštovní štoly, Zlatokopeckého skanzenu, rozhlednu Biskupská kupa nebo na naučnou stezku Rejvíz. V zimě zase využijte četné běžkařské trasy nebo ski areál Příčná – Zlaté Hory. Historie hotelu sahá až do roku 1837, kdy jej rodina Thamm vybudovala coby hostinec. Hotel se také pyšní první místem v soutěží Czech Hotel Awards pro rok 2020.

Kde budete spát?

V hotelu budete bydlet v jednom ze třinácti dvoulůžkových pokojů, které jsou komfortně vybaveny a mají možnost přistýlky. Nechybí televize, internet, telefon, minibar a samozřejmě také koupelna se sprchou či vanou a fénem. V penzionu jsou neméně komfortní pokoje, mají však společné sociální zařízení.

Na čem si pochutnáte?

Bohaté snídaně formou švédského stolu se servírují v místní restauraci. Večeři si můžete vybrat z aktuální nabídky. Okusíte zde domácí i zahraniční kuchyni, krajové speciality nebo třeba moravská vína.

Kde budete relaxovat?

Odpočiňte si v hotelovém wellness s prostornou vířivkou, dvěma saunami, bazénem a relaxační zónou. Po domluvě je možnost se oddat i masážím.

Něco navíc

Zahrajte si přímo v hotelu i bowling.

Hotel Praděd Thamm ***

Hotel Praděd Thamm ***

Krnovská 197 , Zlaté Hory
Česká republika

+420 584 453 724

recepce@hotelpraded.eu

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 300 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Kolárna
Lyžárna
Půjčovna kol
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,8 km
Vzdálenost od jezera
2,3 km
Zastávka
0,7 km
Sjezdovka
4 km