Pavlov Spa Hotel leží v centru Karlových Varů přímo naproti Sadové kolonádě a Dvořákových sadů. Užijete si tu komfortní ubytování, chutnou stravu ve formě rozšířené plné penze (snídaně, obědy a večeře), ale také parádní relaxaci. V ceně balíčku je vstupenka do Alžbětiných lázní, neomezené využití hotelové sauny a také parádní procedury - částečná masáž a perličková koupel.

O ubytování

Hotel Spa Pavlov se nachází v centru lázeňského města Karlovy Vary u břehu řeky Teplá. Přímo naproti hotelu se rozprostírají Dvořákovy sady a také Sadová kolonáda. Během pár minut dojdete k vyhlídce Tři kříže, ale také k dalším kolonádám a památkám Karlových Varů. Alžbětiny lázně s bazény jsou vzdálené 600 m. Pokud budete mít štěstí na sněhovou nadílku, můžete vyrazit do skiareálů v Jáchymově (19 km), na Božím Daru (22 km) nebo na Klínovci (24 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom ze 34 pokojů. Ty jsou komfortně vybavené a nabízí pohodlné lůžko, posezení, minibar, satelitní televizi, WiFi připojení a vlastní koupelnu se sprchou.

Na čem si pochutnáte?

Ve stylové restauraci se těšte na snídaně a večeře formou bufetu i na lehký oběd složený z polévky, salátu a dezertu. Během dne můžete posedět také v Lobby baru a ochutnat výtečnou kávu s moučníkem, míchané alko i nealko nápoje nebo si dopřát malou svačinku. Součástí je také letní terasa s krásným výhledem do okolní zeleně.

Kde budete relaxovat?

V hotelovém wellness centru si odpočinete ve finské sauně, anebo při jedné z řady procedur. Zaměřují se zde na vodoléčebné procedury, elektroléčbu, zábaly, plynové injekce a různé masáže.

Pavlov Spa Hotel

Pavlov Spa Hotel

I.P. Pavlova 71/9 , Karlovy Vary
Česká republika

+420 775 965 080

reservation@hotelpavlovkv.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 200 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkovaní u hotelu 400 Kč/noc, na veřejném parkovišti 120 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Minibar

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,8 km
Vzdálenost od lázní
0,7 km
Zastávka
0,1 km

Tipy na výlet

Karlovy Vary

Karlovy VaryTip na výlet

Karlovy Vary byly založeny již roku 1350 na povel Karla IV. Historie léčby zde trvá již více než 660 let. Zlatou éru a největší rozkvět ale lázně zažívají až 18. a 19. století, kdy získávají celosvětový věhlas a také dnešní architektonicky úchvatnou podobu. Léčivé prameny zde pomocí termálních koupelí a pitné kúry pomáhají k léčbě onemocnění pohybového a trávícího ústrojí a při poruchách látkové výměny.

Nejkrásnější kolonády Karlových Varů:

  • Tržní kolonáda
  • Mlýnská kolonáda
  • Sadová kolonáda
  • Vřídelní kolonáda
  • Všechny kolonády ukrývají prameny, které můžete ochutnat. Pořiďte si v jednom z místních stánků lázeňský pohárek a vydejte se na průzkum. K odpočinku je k dispozici velké množství laviček. Posaďte se a vychutnávejte nezapomenutelnou atmosféru.

Při návštěvě města byste neměli vynechat několik památek a atrakcí. Patří k nim pravoslavný kostel sv. Petra a Pavla, rozhledna Diana, u které se nachází Motýlí dům a výletní restaurace, sklárny Moser a Návštěvnické centrum Becherovka. K procházkám lázeňským lesem zve několik vyhlídek. Nejznámější je vyhlídka Jelení skok, jeden ze symbolů města. K Varům neodmyslitelně patří i tradiční lázeňské oplatky. Při procházkách městem si je můžete vychutnávat jednotlivě v podobě horké oplatky. Celá balení jsou potom v nabídce i v dárkovém provedení a nabízí mnoho příchutí.

Více informací
Alžbětiny lázně
Alžbětiny lázně
Bazénové centrum v Karlových Varech
Bazénové centrum v Karlových Varech
Muzeum Jana Bechera
Muzeum Jana Bechera