Pavlov Spa Hotel

Pavlov Spa Hotel

I.P. Pavlova 71/9, Karlovy Vary
Česká republika

+420 775 965 080

reservation@hotelpavlovkv.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 200 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkovaní u hotelu 400 Kč/noc, na veřejném parkovišti 120 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Minibar

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,8 km
Vzdálenost od lázní
0,7 km
Zastávka
0,1 km

O ubytování

Hotel Spa Pavlov se nachází v centru lázeňského města Karlovy Vary u břehu řeky Teplá. Přímo naproti hotelu se rozprostírají Dvořákovy sady a také Sadová kolonáda. Během pár minut dojdete k vyhlídce Tři kříže, ale také k dalším kolonádám a památkám Karlových Varů. Alžbětiny lázně s bazény jsou vzdálené 600 m. Pokud budete mít štěstí na sněhovou nadílku, můžete vyrazit do skiareálů v Jáchymově (19 km), na Božím Daru (22 km) nebo na Klínovci (24 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom ze 34 pokojů. Ty jsou komfortně vybavené a nabízí pohodlné lůžko, posezení, minibar, satelitní televizi, WiFi připojení a vlastní koupelnu se sprchou.

Na čem si pochutnáte?

Ve stylové restauraci se těšte na snídaně a večeře formou bufetu i na lehký oběd složený z polévky, salátu a dezertu. Během dne můžete posedět také v Lobby baru a ochutnat výtečnou kávu s moučníkem, míchané alko i nealko nápoje nebo si dopřát malou svačinku. Součástí je také letní terasa s krásným výhledem do okolní zeleně.

Kde budete relaxovat?

V hotelovém wellness centru si odpočinete ve finské sauně, anebo při jedné z řady procedur. Zaměřují se zde na vodoléčebné procedury, elektroléčbu, zábaly, plynové injekce a různé masáže.