Pavlov Spa Hotel leží v centru Karlových Varů přímo naproti Sadové kolonádě a Dvořákových sadů. Užijete si tu komfortní ubytování, chutnou stravu ve formě rozšířené plné penze (snídaně, obědy a večeře), ale také parádní relaxaci. V ceně balíčku je vstupenka do Alžbětiných lázní, neomezené využití hotelové sauny a také parádní procedury - částečná masáž a perličková koupel.

O ubytování

Hotel Spa Pavlov se nachází v centru lázeňského města Karlovy Vary u břehu řeky Teplá. Přímo naproti hotelu se rozprostírají Dvořákovy sady a také Sadová kolonáda. Během pár minut dojdete k vyhlídce Tři kříže, ale také k dalším kolonádám a památkám Karlových Varů. Alžbětiny lázně s bazény jsou vzdálené 600 m. Pokud budete mít štěstí na sněhovou nadílku, můžete vyrazit do skiareálů v Jáchymově (19 km), na Božím Daru (22 km) nebo na Klínovci (24 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom ze 34 pokojů. Ty jsou komfortně vybavené a nabízí pohodlné lůžko, posezení, minibar, satelitní televizi, WiFi připojení a vlastní koupelnu se sprchou.

Na čem si pochutnáte?

Ve stylové restauraci se těšte na snídaně a večeře formou bufetu i na lehký oběd složený z polévky, salátu a dezertu. Během dne můžete posedět také v Lobby baru a ochutnat výtečnou kávu s moučníkem, míchané alko i nealko nápoje nebo si dopřát malou svačinku. Součástí je také letní terasa s krásným výhledem do okolní zeleně.

Kde budete relaxovat?

V hotelovém wellness centru si odpočinete ve finské sauně, anebo při jedné z řady procedur. Zaměřují se zde na vodoléčebné procedury, elektroléčbu, zábaly, plynové injekce a různé masáže.

Pavlov Spa Hotel

Pavlov Spa Hotel

I.P. Pavlova 71/9 , Karlovy Vary
Česká republika

+420 775 965 080

reservation@hotelpavlovkv.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 250 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za 500 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Minibar

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,8 km
Vzdálenost od lázní
0,7 km
Zastávka
0,1 km

Tipy na výlet

Vánoční dům

Vánoční důmTip na výlet

Máte rádi atmosféru Vánoc? Tak proč si ji neužívat po celý rok? V Zámečku Doubí kousek od Karlových Varů se nachází Vánoční dům. Jedná se o první a jediný vánoční dům v České republice, který přináší návštěvníkům vánoční výzdobu v nebývalém rozsahu. Těšte se hned na několik expozic - prodejní výstavu, Muzeum Vánoc, Muzeum medvídků a Kouzelné městečko. Nejsladší a nejvoňavější část je prý místní kavárna, tak se pokochejte krásnou výzdobou a dejte si něco dobrého.

Výstava Vánočního domu je prodejní, lze si tak vybrané kousky snadno zabalit s sebou domů. V Muzeu medvídků najdete přes 12 000 plyšových medvídků, kteří jistě potěší všechny malé návštěvníky.

Otevírací doba:

  • Leden až říjen: ÚT - NE od 13:00 do 18:00 hodin
  • Listopad a prosinec: PO - NE od 10:00 do 20:00 hodin

Vstupné:

  • Děti do 3 let zdarma
  • Děti do 15 let: 80 Kč
  • Dospělá osoba: 120 Kč
  • Rodina (2+2): 320 Kč
Více informací
Karlovy Vary
Karlovy Vary
Bazénové centrum v Karlových Varech
Bazénové centrum v Karlových Varech
Vřídlo a Vřídelní kolonáda
Vřídlo a Vřídelní kolonáda