Kam do Krkonoš, abyste toho viděli co nejvíc? Ubytujte se v Penzion Jesenka v Peci pod Sněžkou a budete to mít kousek k lanovce na Sněžku, okolním turistickým stezkám a k mnoha dalším atrakcím. V ceně pobytu máte také skvělou polopenzi.

Pobyt v útulném penzionu v Peci pod Sněžkou

Penzion Jesenka se nachází v oblíbeném krkonošském středisku Pec pod Sněžkou. Ubytování vás čeká v Penzionu Jesenka, ale do restaurace Hotelu Tetřívek, kde se servíruje strava, to nebudete mít daleko, protože je vzdálený jen 100 metrů.

Ubytováni budete v útulných dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Na pokoj je možné umístit také satelitní televizi.

Polopenze se podává v Hotelu Tetřívek, těšte se na snídaně formou bufetu a večeře s výběrem ze dvou až tří hotových jídel. Restaurace disponuje krbem, letní terasou a WiFi připojením.

Vyžití a výlety v okolí

Samotné středisko Pec pod Sněžkou nabízí vyžití například v lanovém parku či na bobové dráze Relaxparku, na bowlingu nebo v malé ZOO Kolínská Bouda. Vydejte se na také Stezku korunami stromů Krkonoše v Jánských Lázní nebo rovnou na Sněžku. K lanovce na Sněžku to máte jen asi 2 kilometry.

Penzion Jesenka

Velká Úpa 158, Pec pod Sněžkou
Česká republika

+420 499 736 242

hotel.tetrivek@tiscali.cz

Check in
od 16:00
Check out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 100 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Restaurace
Kolárna
Lyžárna

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
2,2 km
Zastávka
0,3 km
Sjezdovka
0,7 km