Kam do Krkonoš, abyste si užili turistiku i spoustu aktivit? Ubytujte se v Hotelu Tetřívek v Peci pod Sněžkou a budete to mít kousek k lanovce na Sněžku i k mnohým dalším atrakcím. O energii na aktivní dovolenou v horách se postará výtečná polopenze.

O ubytování

Hotel Tetřívek se nachází v oblíbeném krkonošském středisku Pec pod Sněžkou. K lanovce na Sněžku to máte jen asi 2 kilometry, ke Stezce korunami stromů je to 14 km.

Kde budete spát?

Čekají váš útulné dvou až čtyřlůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, na pokoj je možné umístit také satelitní televizi.

Na čem si pochutnáte?

Polopenze se podává v hotelové restauraci, těšte se na snídaně formou bufetu a večeře s výběrem ze dvou až tří hotových jídel. Restaurace disponuje krbem, letní terasou a WiFi připojením.

Hotel Tetřívek

Hotel Tetřívek

Velká Úpa 158 , Pec pod Sněžkou
Česká republika

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 16:00
Check Out
do 10:30
Domácí mazlíček
za 100 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Restaurace
Kolárna
Lyžárna

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
2,2 km
Zastávka
0,3 km
Sjezdovka
0,7 km

Tipy na výlet

Krkonošský národní park v létě

Krkonošský národní park v létěTip na výlet

Jeden z našich nejkrásnějších národních parků byl vyhlášen 17. května 1963. Nekonečné možnosti pěší i cykloturistiky uspokojí jak zdatné sportovce, krájející svými pahorkami kilometry jako máslo, tak i každého, kdo touží po klidné procházce nádhernou krkonošskou přírodou. Bohatý kulturní život místních středisek nabídne odpočinek vašim nohám a zaměstná vaši hlavu. Tak jako tak, Krkonoše jsou ideálním místem pro výlet. Nasajte čerstvý horský vzduch a užívejte si chvíle klidu i zábavy.

Největší lákadla Krkonoš:

  • Nejvyšší hora České republiky Sněžka
  • Mumlavský vodopád
  • Stezka korunami stromů Krkonoše
  • Nevynechejte ani Černohorské rašeliniště, Krkonošské muzeum v Jilemnici, procházku k prameni Labe a Labský vodopád.

Mezi nejvýznamnější obce Krkonoš patří Harrachov, Janské Lázně, Jilemnice, Špindlerův Mlýn, Vrchlabí, Pec pod Sněžkou či Rokytnice nad Jizerou. V Janských lázních si můžete užít procházky po místní kolonádě nebo se vyvézt kabinovou lanovou na vrchol Černé hory. V Harrachově navštivte muzeum skla a ve Špindlerově Mlýně zamiřte za relaxací do aquaparku.

Více informací
Stezka korunami stromů Krkonoše
Stezka korunami stromů Krkonoše
Mumlavský vodopád
Mumlavský vodopád
Aquapark Špindlerův Mlýn
Aquapark Špindlerův Mlýn