Kam do Krkonoš, abyste si užili turistiku i spoustu aktivit? Ubytujte se v Hotelu Tetřívek v Peci pod Sněžkou a budete to mít kousek k lanovce na Sněžku, zajímavým výletním cílům a mnoha skvělým skiareálům, včetně areálu Černý důl a Pec pod Sněžkou. O energii na aktivní dovolenou v horách se postará výtečná polopenze.

O ubytování

Hotel Tetřívek se nachází v oblíbeném krkonošském středisku Pec pod Sněžkou, na břehu řeky Úpa. V zimě bude samozřejmě ideálním místem zejména pro lyžaře, po celý rok si tu ale užijete krásné výlety a spoustu zábavy. Jen necelou půlhodinu chůze od hotelu najdete například Relax Park (1,9 km) s bobovou dráhou, dětským hřištěm, půjčovnou koloběžek a elektrokol a palačinkárnou.

Pěšky si projděte Javorskou cestu (2,3 km) a vydejte se k vodopádům Vavřincova dolu (3,4 km) nebo k Velkým Tippeltovým boudám (6,2 km) – jedné z nejzachovalejších ukázek lidové architektury v Krkonoších. Pokračovat můžete k lesnímu hrádku Aichelburg (4,4 km) z roku 1863 s vycházkovou trasou nebo na Cestu kolem Černohorských vodopádů (7,6 km). A vynechat byste neměli ani návštěvu krásného Černohorského rašeliniště (6,9 km) nebo slavné Stezky korunami stromů (14,2 km).

V zimních měsících náležitě prověříte své lyžařské schopnosti, budete totiž přímo obklopeni lyžařskými centry SkiResortu Černá hora. Nejbližší stanici lanovky areálu Velká Úpa budete mít jen 800 m od hotelu. Projedete si zde 2,4 km sjezdovek a 5 km běžeckých tratí. Otestovat můžete i centra Pec pod Sněžkou (2,8 km) s 20 sjezdovkami, Černý důl (10,5 km) s 12 trasami, Černá hora (13 km) se 17 sjezdovkami a další.

Kde budete spát?

Čekají váš útulné dvou až čtyřlůžkové pokoje v horském stylu. Každý pokoj má vlastní koupelnu a toaletu, na požádání je možné do pokoje umístit také satelitní televizi.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci s krbem, letní terasou a WiFi připojením si pochutnáte na vynikající domácí kuchyni a zvěřinových specialitách.

Hotel Tetřívek

Hotel Tetřívek

Velká Úpa 158 , Pec pod Sněžkou
Česká republika

+420 499 736 242

hotel.tetrivek@tiscali.cz

Check In
od 16:00
Check Out
do 10:30
Domácí mazlíček
za 100 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Restaurace
Kolárna
Lyžárna

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
2,2 km
Zastávka
0,3 km
Sjezdovka
0,8 km
Běžkování
0,8 km

Tipy na výlet

Lyžování v Krkonoších

Lyžování v KrkonošíchTip na výlet

Pokud si v zimě chcete užít luxusní lyžařskou dovolenou se vším všudy, kde jinde by to mělo být, než v pohoří s nejvyšší horou Česka, Sněžkou? Krkonoše však nejsou jen o naší nejvyšší hoře. V celém pohoří najdete několik krásných oblastí (Špindlerův mlýn, Pec pod Sněžkou), které nabízí špičkové lyžařské areály s přilehlým útulným ubytováním. Ať už jedete sami, s přáteli, v páru nebo s celou rodinou, užijete si zimních radovánek dosyta a podle svých představ!

Kam za lyžováním v Krkonoších?

  • Ski areál Harrachov - Čertova Hora, jedno z nejnavštěvovanějších lyžařských středisek v ČR, najdete v západní části Krkonoš. Těšte se na čtyři sjezdovky o různých náročnostech o celkové délce 6,5 km, sedačkové lanovky i perfektně upravený povrch.
  • Pod Ski Resort Rokytnice spadají dva lyžařské areály - menší Studenov (se sjezdovkami o celkové délce 3,5 km) a větší Horní Domky, ve kterém si můžete užít ještě o 10 km sjezdovek víc, a to jak modrých, tak také červených i černých.
  • Skiareál Strážné je moderní lyžařské středisko v 800 - 1 300 m n.m. směrem na Špindlerův Mlýn se čtyřmi sjezdovkami od modré až po černou obtížnost a nechybí ani dětský vlek či mírný cvičný svah.
  • Family Ski Park v Žacléři je určený pro celé rodiny i školní výcviky. Sjezdovky jsou vhodné jak pro začátečníky, tak i mírně pokročilé lyžaře a snowboardisty. Středisko se nejmenuje Family Park náhodou, zabaví se zde totiž královsky celá rodina.
  • SkiMU areál Malá Úpa je romantické horské středisko v nadmořské výšce 1 250 m n. m., čímž se řadí mezi jedna z nejvýše položených středisek v České republice. Garantuje kvalitní sníh po celou sezónu, a tak si celých 6,1 km sjezdovek můžete užívat dosyta.
Více informací
Ski resort Černá hora - Janské Lázně
Ski resort Černá hora - Janské Lázně
Lyžařský areál Černý Důl
Lyžařský areál Černý Důl
Krkonošský národní park v zimě
Krkonošský národní park v zimě