Kam do Krkonoš, abyste si užili turistiku i spoustu aktivit? Ubytujte se v Hotelu Tetřívek v Peci pod Sněžkou a budete to mít kousek k lanovce na Sněžku (2,6 km), bobové dráze i k mnohým dalším výletním cílům a atrakcím. O energii na aktivní dovolenou v horách se postará výtečná polopenze.

O ubytování

Hotel Tetřívek se nachází v oblíbeném krkonošském středisku Pec pod Sněžkou, na břehu řeky Úpa. V zimě bude samozřejmě ideálním místem zejména pro lyžaře, po celý rok si tu ale užijete krásné výlety a spoustu zábavy. Jen necelou půlhodinu chůze od hotelu najdete například Relax Park (1,9 km) s bobovou dráhou, dětským hřištěm, půjčovnou koloběžek a elektrokol a palačinkárnou.

Pěšky si projděte Javorskou cestu (2,3 km) a vydejte se k vodopádům Vavřincova dolu (3,4 km) nebo k Velkým Tippeltovým boudám (6,2 km) – jedné z nejzachovalejších ukázek lidové architektury v Krkonoších. Pokračovat můžete k lesnímu hrádku Aichelburg (4,4 km) z roku 1863 s vycházkovou trasou nebo na Cestu kolem Černohorských vodopádů (7,6 km). A vynechat byste neměli ani návštěvu krásného Černohorského rašeliniště (6,9 km) nebo slavné Stezky korunami stromů (14,2 km).

V zimních měsících náležitě prověříte své lyžařské schopnosti, budete totiž přímo obklopeni lyžařskými centry SkiResortu Černá hora. Nejbližší stanici lanovky areálu Velká Úpa budete mít jen 800 m od hotelu. Projedete si zde 2,4 km sjezdovek a 5 km běžeckých tratí. Otestovat můžete i centra Pec pod Sněžkou (2,8 km) s 20 sjezdovkami, Černý důl (10,5 km) s 12 trasami, Černá hora (13 km) se 17 sjezdovkami a další.

Kde budete spát?

Čekají váš útulné dvou až čtyřlůžkové pokoje v horském stylu. Každý pokoj má vlastní koupelnu a toaletu, na požádání je možné do pokoje umístit také satelitní televizi.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci s krbem, letní terasou a WiFi připojením si pochutnáte na vynikající domácí kuchyni a zvěřinových specialitách.

Hotel Tetřívek

Hotel Tetřívek

Velká Úpa 158 , Pec pod Sněžkou
Česká republika

Provozuje společnost:
Hospoda Na Peci s.r.o. IČ: 08998248


+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 16:00
Check Out
do 10:30
Domácí mazlíček
za 100 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Restaurace
Kolárna
Lyžárna

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
2,2 km
Zastávka
0,3 km
Sjezdovka
0,8 km
Běžkování
0,8 km

Tipy na výlet

Krkonošský národní park v létě

Krkonošský národní park v létě Tip na výlet

Jeden z našich nejkrásnějších národních parků byl vyhlášen 17. května 1963. Nekonečné možnosti pěší i cykloturistiky uspokojí jak zdatné sportovce, krájející svými pahorkami kilometry jako máslo, tak i každého, kdo touží po klidné procházce nádhernou krkonošskou přírodou. Bohatý kulturní život místních středisek nabídne odpočinek vašim nohám a zaměstná vaši hlavu. Tak jako tak, Krkonoše jsou ideálním místem pro výlet. Nasajte čerstvý horský vzduch a užívejte si chvíle klidu i zábavy.

Největší lákadla Krkonoš:

  • Nejvyšší hora České republiky Sněžka
  • Mumlavský vodopád
  • Stezka korunami stromů Krkonoše
  • Nevynechejte ani Černohorské rašeliniště, Krkonošské muzeum v Jilemnici, procházku k prameni Labe a Labský vodopád.

Mezi nejvýznamnější obce Krkonoš patří Harrachov, Janské Lázně, Jilemnice, Špindlerův Mlýn, Vrchlabí, Pec pod Sněžkou či Rokytnice nad Jizerou. V Janských lázních si můžete užít procházky po místní kolonádě nebo se vyvézt kabinovou lanovou na vrchol Černé hory. V Harrachově navštivte muzeum skla a ve Špindlerově Mlýně zamiřte za relaxací do aquaparku.

Více informací
Stezka korunami stromů Krkonoše
Stezka korunami stromů Krkonoše
Mumlavský vodopád
Mumlavský vodopád
Aquapark Špindlerův Mlýn
Aquapark Špindlerův Mlýn