Krkonoše jsou největší a nejoblíbenější české hory. Poznejte je pěkně zblízka a ubytujte se v Hospodě na Peci *** přímo v Peci pod Sněžkou. Posilníte při bufetové snídani ve stylové hospodě a pak vyrazíte za poznáváním okolní přírody a výletních atrakcí. Přímo před ubytováním se můžete napojit na stezku vedoucí na Sněžku i další turistické trasy. V zimě budete na sjezdovkách oblíbených ski areálů během pár minut.

O ubytování

V Hospodě na Peci *** na vás dýchne ta pravá horská atmosféra jako z Krkonošských pohádek. Budova pochází již z roku 1773 a i přes pozdější stavební úpravy si zachovala svůj jedinečný charakter. Má navíc skvělou polohu blízko sjezdových a běžeckých tratí a turistických tras vedoucích na hřebeny Krkonoš. Nechte se vylákat k nejednomu výletu. Kromě turistiky po okolních vrších včetně 8 km vzdálené Sněžky se vydejte třeba na rozhlednu Černá hora (7,8 km), na výlet do Dolu Kovárna (5,1 km), na zámek Vrchlabí (18,4 km) nebo do ZOO Dvůr Králové (40,6 km).

Kde budete spát?

Čeká vás ubytování ve třílůžkových pokojích s přistýlkou a apartmánech pro 4 - 6 osob. K zařízení každého pokoje patří satelitní TV a vlastní koupelna se sprchovým koutem a WC. Dřevěný nábytek zde opět podtrhuje horskou atmosféru.

Na čem si pochutnáte?

Jak napovídá už samotné prostředí restaurace, podává se zde zejména česká kuchyně. Ráno pro vás budou připravené snídaně formou bufetu. Restaurace je k dispozici i během dne a občerstvit se zde můžete také na baru.

Hospoda na Peci

Hospoda na Peci

142 , Pec pod Sněžkou
Česká republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 16:00
Check Out
do 10:30
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Restaurace
Kolárna
Lyžárna

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,4 km
Zastávka
0,4 km
Sjezdovka
0,3 km

Tipy na výlet

Krkonošský národní park v létě

Krkonošský národní park v létěTip na výlet

Jeden z našich nejkrásnějších národních parků byl vyhlášen 17. května 1963. Nekonečné možnosti pěší i cykloturistiky uspokojí jak zdatné sportovce, krájející svými pahorkami kilometry jako máslo, tak i každého, kdo touží po klidné procházce nádhernou krkonošskou přírodou. Bohatý kulturní život místních středisek nabídne odpočinek vašim nohám a zaměstná vaši hlavu. Tak jako tak, Krkonoše jsou ideálním místem pro výlet. Nasajte čerstvý horský vzduch a užívejte si chvíle klidu i zábavy.

Největší lákadla Krkonoš:

  • Nejvyšší hora České republiky Sněžka
  • Mumlavský vodopád
  • Stezka korunami stromů Krkonoše
  • Nevynechejte ani Černohorské rašeliniště, Krkonošské muzeum v Jilemnici, procházku k prameni Labe a Labský vodopád.

Mezi nejvýznamnější obce Krkonoš patří Harrachov, Janské Lázně, Jilemnice, Špindlerův Mlýn, Vrchlabí, Pec pod Sněžkou či Rokytnice nad Jizerou. V Janských lázních si můžete užít procházky po místní kolonádě nebo se vyvézt kabinovou lanovou na vrchol Černé hory. V Harrachově navštivte muzeum skla a ve Špindlerově Mlýně zamiřte za relaxací do aquaparku.

Více informací
Stezka korunami stromů Krkonoše
Stezka korunami stromů Krkonoše
Mumlavský vodopád
Mumlavský vodopád
Aquapark Špindlerův Mlýn
Aquapark Špindlerův Mlýn