Zažijte Krkonoše nejen pro sportovce – v Horské chatě Orlík *** budete pouhých 500 m od sjezdovky a po dni na svahu se navíc pořádně zrelaxujete. Čeká vás chutná strava ve formě plné penze a all inclusive nápoje včetně piva a vína. Každý den si užijete privátní vstup do wellness s vířivkou a saunou. Další výhody v okolí vám zajistí Karta hosta.

O ubytování

Pec pod Sněžkou je oblíbeným letoviskem v prostředí Krkonošského národního parku. Horská chata Orlík zde stojí na severním svahu s jedinečným výhledem na Studniční horu a okolí, čímž vás vyláká k nejednomu výletu. Kromě turistiky po okolních vrších včetně 8 km vzdálené Sněžky se vydejte třeba na rozhlednu Černá hora (7,8 km), na výlet do Dolu Kovárna (5,1 km), na zámek Vrchlabí (18,4 km) nebo do ZOO Dvůr Králové (40,6 km).

Milovníky zimních sportů zase potěší, že pouhých sto metrů od horské chaty Orlík leží přibližovací vlek. Od oblíbeného Ski areálu Pec pod Sněžkou je chata vzdálena 500 m.

Kde budete spát?

Chata nabízí ubytování v pohodlných pokojích s možností přistýlky. Všechny pokoje jsou po rekonstrukci a jsou zařízené novým nábytkem, TV, fotoplátny s panoramaty Krkonoš i poličkou s knihami pro dlouhé večery. Samozřejmostí je vlastní koupelna.

Na čem si pochutnáte?

Stylová restaurace se zaměřuje na českou kuchyni, najdete tu i koktejl bar, stolní fotbálek a šipky.

Kde budete relaxovat?

Wellnes nabízí privátní saunu s vířivkou, kde se uvolníte po túrách v rámci ničím nerušených privátních vstupů. Využít můžete také relaxační místnost s výhledem do lesa. Na objednávku na chatu dojíždí zkušení maséři, aby rozmazlili vaše tělo sportovní, klasickou či thajskou masáží.

Horská chata Orlík ***

Horská chata Orlík ***

Pec pod Sněžkou 5 , Pec pod Sněžkou
Česká republika

+420 606 618 827

info@chataorlik.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 300 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Sauna
Restaurace

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,9 km
Vzdálenost od lázní
0,7 km
Zastávka
0,9 km
Sjezdovka
0,5 km

Tipy na výlet

Ski resort Černá Hora - Pec

Ski resort Černá Hora - PecTip na výlet

Užijte si největší lyžařský resort na českých horách, který se svými 41 km nemá konkurenci. Lyžařský areál v Peci pod Snežkou vám nabídne 12 km sjezdovek a navíc je speciální rolbou SkiTour přímo propojen s Janskými Lázněmi, kde můžete využít jednotný skipas. Díky rozmanitosti jednotlivých sjezdovek si zde přijde na své opravdu každý. Těšit se můžete také na funpark, největší snowpark i nejdelší večerní lyžování v Česku.

Ski resort Černá hora - Janské Lázně
Ski resort Černá hora - Janské Lázně
Ski areál Benecko
Ski areál Benecko
Ski areál Špindlerův Mlýn
Ski areál Špindlerův Mlýn