Hotel Atlas *** najdete ve Velké Úpě v Krkonoších, přesněji v Krkonošském národním parku, nedaleko lanovky na Sněžku. Vydejte se sem ve dvou, nebo třeba s celou rodinou, k dispozici jsou pokoje až pro pět osob. Blízko to budete mít k mnoha atraktivním výletním cílům. V ceně balíčku je polopenze, welcome drink a děti jistě potěší venkovní dřevěné hřiště.

O ubytování

Hotel Atlas *** se nachází v oblíbeném rekreačním středisku Velká Úpa. Vydejte se na aktivní dovolenou v srdci Krkonoš a užijte si krásnou přírodu, čerstvý vzduch, pestré možnosti výletů i poctivou domácí kuchyni.

Nejvyšší české hory jsou doslova rájem pro všechny turisty. Krásami Krkonošského národního parku vás provede více než 400 km značených tras. Vypravte se například na nejvyšší českou horu Sněžku (6,8 km), na lesní hrádek Aichelburg (5 km), k Javořím vodopádům (3 km), na Luční boudu (10 km) nebo si projděte naučnou stezku Černohorského rašeliniště (5 km). Nádherné výhledy budete mít z rozhledny Hnědý vrch (7,5 km), z rozhledny Černá hora (6,2 km) nebo ze Stezky korunami stromů Krkonoše (10 km).

Bohaté možnosti vyžití po celý rok nabízí nedaleká Pec pod Sněžkou (2,5 km). Součástí Relaxparku (3,1 km) je 700m bobová dráha, lanové centrum, dětské hřiště s nafukovacím hradem, bungee trampolína a další atrakce. V Peci najdete také nástupní stanici lanovky na Sněžku.

Milovníci zimních sportů ocení, že svahy Ski Resortu Velká Úpa jsou doslova pár kroků hotelu, a tak stačí jen nazout lyže a vyrazit na parádní lyžovačku. Skvělé podmínky pro lyžování nabízí také Ski Resort Pec pod Sněžkou (3,6 km) nebo Ski Resort Černá hora (10 km). Během zimy můžete krásy Krkonoš prozkoumávat také při běžkování – Krkonošská magistrála vede hned vedle hotelu nebo si může okruhem objet nedaleký Pěnkavčí vrch (2,5 km). Po aktivitách v horách zamiřte za odpočinkem do Aquacentra Janské Lázně (10 km) s bazény a vířivkami plnými léčivé termální vody.

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvou, tří, čtyř či pětilůžkovém pokoji typu Standard s vlastní koupelnou. Součástí vybavení je televize a WiFi připojení. Díky možnosti větších pokojů na pobyt můžete vyrazit s přáteli nebo až 3 dětmi.

Na čem si pochutnáte?

V útulné restauraci v přízemí penzionu si pochutnáte na poctivé domácí kuchyni z kvalitních surovin od místních dodavatelů. Každé ráno zde na vás budou čekat stoly s bohatým snídaňovým bufetem. Přes den je možné objednávat pokrmy ze stálého jídelního lístku. Večer se těšte na dvouchodovou večeři skládající se z polévky a hlavního chodu, který je možné si vybrat z menu.

Kde budete relaxovat?

Pokud během pobytu zatoužíte po masáži, stačí si domluvit termín na recepci penzionu.

Cestujete s dětmi?

Pro malé hosty je v zeleni před penzionem k dispozici hřiště.

Hotel Atlas ***

Hotel Atlas ***

Velká Úpa 129 , Pec pod Sněžkou
Česká republika

Provozuje společnost:
Sumang 10 s.r.o. IČ: 06602525


+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 350 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Možnost procedur
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Lyžárna

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
3 km
Zastávka
0,2 km
Aquapark
15 km
Sjezdovka
0,2 km
Běžkování
60 m

Tipy na výlet

Pec pod Sněžkou

Pec pod Sněžkou Tip na výlet

Dnešní známé horské středisko pod nejvyšší českou horou vzniklo původně jako hornická osada pro těžbu kovů. V Peci pod Sněžkou na vás dnes čekají úchvatná panoramata okolních hor, ale také nespočet možností pro aktivní trávení volného času a relaxace. Kromě zimních radovánek všeho druhu a prosluněných letních túr, se zde můžete těšit na bobovou dráhu, relax park a lanový park plný zábavy i adrenalinu nebo jumpark.

Zajímavost: Vydejte se prozkoumat Hospodu na Peci z roku 1793.

Krkonošský národní park v létě
Krkonošský národní park v létě
Lanová dráha Sněžka
Lanová dráha Sněžka
Janské Lázně
Janské Lázně