Vypravte se na pohodovou dovolenou do nově zmodernizovaného Hotelu Belaria Resort *** v Hradci nad Moravicí. Dopřejte si relax v saunovém světě a wellness přímo v hotelu, v ceně je také polopenze. Zahrajete si badminton a vydáte se po památkách.

Ověřeno Travelkingem

“Skvělý pobyt - prostředí hotelu i jeho okolí bylo moc příjemné. V nabídce bylo velké množství aktivit, spokojená jsem byla i s milým personálem a výborným pivem. Pobyt doporučuji a ráda se sem vrátím.”

Zuzana Andělová - Zákaznická podpora

O ubytování

Hotel Belaria Resort *** leží nedaleko pohádkového zámku Hradec nad Moravicí, Bílého zámku a Bílé věže (1,9 km). Ponořte se do absolutního klidu a pohody a odpočiňte si v hotelu obklopeném přírodou, zámeckými loukami a lesy. V roce 2016 prošel hotel kompletní rekonstrukcí, takže se můžete těšit na moderní interiér. Na výlet se vydejte do přírodní rezervace Hvozdnice (9 km), krásného městečka Opavy (10 km) nebo aquaparku Kravaře (16 km).

Kde budete spát?

Ubytování budete v jednom z 54 pokojů. Dvoulůžkový pokoj je vybavený televizí, WiFi připojením, miniledničkou a vlastní koupelnou.

Na čem si pochutnáte?

Každý den si pochutnáte na snídaních formou bufetu a lahodných večeřích. Ochutnejte místní speciality připravené z těch nejkvalitnějších surovin. Restaurace se hlásí k podnikům, které jsou tzv. „baby friendly", umožňuje tedy maminkám pohodové posezení se svými malými dětmi v příjemné atmosféře.

Kde budete relaxovat?

Součástí hotelového areálu je nově vybudované špičkové wellness centrum. Právě zde si užijete své zasloužené chvíle oddychu. Hýčkejte své tělo ve venkovním bazénu, vířivce, saunovém světě s finskou a infra-solnou saunou nebo během masáží.

Cestujete s dětmi?

V hotelu jsou k zapůjčení společenské hry, což je pro rodinnou dovolenou ideální. Děti jistě uvítají zábavnou dětskou hernu.

Hotel Belaria Resort ***

Žimrovická 663 , Hradec nad Moravicí
Česká republika

+420 553 652 536

recepce@belaria.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zákaz domácích mazlíčků
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Baby friendly

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,3 km
Zastávka
10 km

Tipy na výlet

Zámek Hradec nad Moravicí Tip na výlet

Rozsáhlý zámecký areál v Hradci nad Moravicí zahrnuje budovu Bílého zámku, Červeného zámku a Bílé věže. Zámecký areál je nazýván perlou Slezska. Od roku 2001 je národní kulturní památkou. Vstup do zámeckého areálu je zpoplatněn: plné vstupné je 20 Kč, snížené 10 Kč. Následně si návštěvníci mohou zvolit jeden z prohlídkových okruhů. Hlavní okruh zahrnuje prohlídku společenských salonů a interiérů knížecího bytu. Doplňkový okruh dále nabízí prohlídku pokoje hostinského apartmá, přijímací síně, zámecké kaple se sakristií a erbovního sálu.

Více informací
Vodní nádrž Slezská Harta
Strážní hrady u Kružberka
Ostrava